Person No. 1989 15.

31. srpna 2017 v 14:42 | Lenna Wolf |  Person No. 1989

Bill celý zbytek noci nespal. Hlavou se mu honili ty nejšílenější myšlenky na to, za kým asi Tom chodí, jak dlouho to už takhle je, jak často a hlavně proč? Měl spoustu otázek, na které se bál dostat odpovědi. Nejistotu střídal velký smutek, Billovi se zhroutil celý svět.
Před tím jen fantazíroval o tom, jaké by to bylo mít Toma pro sebe. Jaké by to bylo mít s ním takový vztah, jenže nyní už to věděl, okusil to a rozhodně se toho nechtěl vzdát. Chvílemi se i načapal, jak v hlavě plánuje, že další noc bude Toma sledovat, aby věděl, za kým to vlastně chodí, představoval si jak toho člověka vlastníma rukama škrtí. Nikdo mu jeho Tomyho brát nebude. A už vůbec ne nějaká pitomá husa.
Nyní opět oživený Tom se vrátil okolo čtvrté ráno, když s ostatními roboty doladili Personův plán. Bill dělal že spí, ale slyšel každý krok. Tom se dole zul, vystoupal schody a jelikož se válel ve sněhu a jeho tělo bylo stále promrzlé díky jeho dočasné smrti, rozhodl se, že si dá dlouhou teplou sprchu. Poté se opět uložil k Billovi a přitiskl ho k sobě jak jen to šlo. Billovi poskočilo srdce, když mu jeho spřízněné duše unaveně vyznala nehynoucí lásku a chvilinku na to už byly slyšet jeho uvolněné oddechy.

Person to moc dobře věděl, že je Bill vzhůru. Dost ho znervóznil obsah vzduchu. Podle jeho výpočtů byl Bill velmi naštvaný, zoufalý a rozhodně ne v pohodě. Bill něco tušil... a co hlavní, s Billem se pomalu dělo to, čeho se Person bál nejvíc.
Bill začínal mít hormony v nerovnováze. Jeho serotonin klesal a on se propadal do pasti, do které se měli chytit všichni, jen ne on.

***
Roboti se mezitím rozlétli po celém světě. Každý si našel svého hostitele, pokud možno v lidech vysokého postavení, členy vlády a tak dále.
Celým světem se roznesly zprávy o bombových útocích, atentátech. Letadla začala padat z nebe, každý den umírali tisíce lidí.
Plán, který 1989 vymyslel se rozjel na plné obrátky a vycházel více než skvěle. Nicméně chladný robot v těle mladého, obyčejného chlapce přicházel na to, že se mu situace právě u něj doma vymyká kontrole. Bill byl zoufalý, kontroloval každý krok svého bratra, v noci se k němu tisknul, jakoby se bál, že je to jejich poslední noc.
1989 se dokonce přistihl, při myšlenkách jak své malé černovlasé štěstí rozveselí. V jeho přítomnosti utlumil veškeré umělé hormony. Trávil s ním každou volnou chvíli, pořád si ho utěšoval. Dokonce přemýšlel, že by mu koupil stěně.
Dlouho si lámal hlavu s tím, jak Billa dostat ze svého splínu, který evidentně způsobil on sám.
Jednoho dne, kdy opět načapal Billa plakat v kuchyni při přípravě večeře, už nevěděl, jak jej pláče a smutné nálady zbavit. 1989 došel ke svému lidskému milenci a mazlivě mu omotal ruce okolo bříška.
"Brečíš už několik dní v kuse, nechceš mi říct, co se děje?" pošeptal Tom svému bratrovi do ucha i když moc dobře znal odpověď. Moc dobře věděl, co se s jeho bratrem děje... a dost se toho děsil.
"To nic, to je asi jen nějaká únava." Zamumlal Bill a spokojeně se přitulil k Tomově hrudi. "Víš, že jsem šťastný, když jsi se mnou." Dodal ještě. Bill chvíli přemýšlel, zda se má Toma zeptat na jeho noční odchod, ale bál se znát tu krutou skutečnost. Možná, že kdyby předstíral, že se nic takového nestalo, byli by zase šťastní. Možná, že až najde tu děvku, která mu krade lásku jeho života, zabije ji, tak bude všechno jako dřív.
"Nenávidím, když pláčeš, Billy." Zamumlal Tom Billovi do černých vlasů.
"Už nebudu." Usmál se Bill, jeho nos byl červený a oteklý. Tomova náruč mu ale přinesla blažený pocit bezpečí a lásky. Pocit, že o Toma nikdy nepříjde.
­­***
Bylo to po další velké noční sněhové kalamitě. Tom ráno jako již tradičně odjel do práce, ale Billovi hned po Tomově odchodu zavolali ze školy. Cesty jsou zablokované a uzavřené, tudíž se spousta studentů a učitelů do školy nedostane a tím pádem, byli do konce týdne od školy osvobozeni.
To Billovi zlepšilo náladu, měl více času na svoje domácí úkoly, mohl věnovat extra péči jejich malé domácnosti a hlavně, mohl se věnovat Tomovi.
Když už tedy byl vzhůru tak brzy, rozhodl se tedy pro pečlivý úklid domku, kde bydleli. Uklízel pravidelně, vždy když přišel ze školy, takže zas až tolik práce mu to nedalo. Poté navařil chutný oběd pro Toma a rozhodl se, že mu to doveze do práce, jako překvapení.
Věděl, že bude muset jít dlouhý kus pěšky, aby se dostal na vlakové nádraží, autobusy totiž kvůli sněhu nejezdily, ale to mu absolutně nevadilo, pro Toma by překonal i Himaláje.
Celou dobu přemýšlel, jak stráví s Tomem hezký večer. Ostatně romantice už se neoddávali celkem dlouho. Když bylo maso ještě v troubě a Bill měl tedy hodně času, rozhodl se pro sprchu a nějaký ač teplý, ale přitažlivý a roztomilý outfit. Namaloval se trochu odvážněji než jak to dělával když šel do školy, jen proto, aby Tomovi naznačil, co se bude ten večer doma dít.
Když byl připravený, dodělal ten vynikající oběd, naskládal vše do krabiček a i s termo taškou plnou jídla se vydal za Tomem do práce.
Cesta byla překvapivě rychlá, silničáři již stihli ošetřit chodníky, takže Bill se nemusel bát o zdraví svých kostí, vlak jel přesně na čas, takže Bill už za dvacet minut před dvanáctou stál před servisem, kde jeho milovaný pracuje.
Natěšený se vydal dovnitř. Kdyby ale věděl, čeho se stane svědkem, rozhodně by se dovnitř tolik nehnal.
Tom stál opřený u auta, které mělo otevřenou kapotu a vysvětloval, kde se v autě naskytl problém. Oči přišpendlené ve velmi bujarém výstřihu slečny, které zjevně asi nedošlo, že venku je mínus šest stupňů. Její tílko nenechalo žádný prostor fantazii, tenounký svetřík rozhodně nemohl plnit svoji původní funkci, jelikož byl rozepnutý a tak titěrný, že Bill chvíli uvažoval jestli ho náhodou neukradla svojí čivavě. Měla na sobě bokové kalhoty, ze kterých ji lezla šňůrka od kalhotek a hodně nahlas žvýkala.
Bill měl chuť ji na místě zabít. Hlavně taky proto, že s jeho milencem velmi vydatně flirtovala. Tom bohužel, jako klasický muž, neodolal pohledu na přírodní pěkně tvarované pětky a flirtovaní bezmyšlenkovitě vracel.
`To musí být ta děvka, za kterou mi nedávno utekl. To za ním teď chodí do práce?` proběhlo Billovi hlavou. Nevydržel na tu scénu koukat a tak rychle zařadil zpátečku za roh. Odtamtud ale stále slyšel, co se tam vůbec dělo.
"Mám doma ještě jedno auto, které nefunguje, vůbec nestartuje, takže s ním nemůžu přijet, myslíte, že bych vás mohla pozvat na večeři a při tom byste se mi na to podíval?"
"Víte slečno Schinderová... já... myslím, že byste měla zavolat odtah a dovézt nám ho sem, protože bez svého vybavení s tím z velkého procenta nebudu moct nic udělat."
"Ale na tu večeř vás stejně můžu pozvat ne? Takový přitažlivý kluk... mohla bych vám toho spoustu ukázat."
Billovi se zvednul žaludek.
"Můj otec měl vždycky nos na dobré pracovníky, ale s vámi jsme to vyhráli všichni." Dodala ještě a mohl slyšet jak Tom koktá odpověď něco ve smyslu, že by svého šéfa neměl provokovat. `Aha... tak ta cácorka je dcerou Tomova šéfa.` pomyslel si znovu. `Tu bude snadné najít a ukázat jí...`, musel se sám pro sebe usmát. Vyšel zpoza rohu se svým klasickým megawattovým úsměvem a všechny vřele pozdravil.
"Ahoj Tomy." Usmál se na svého bratra a pak na prsatou dívku před ním. "Slečno Schinderová." Pokývl na ní lehce hlavou na pozdrav. Ta ovšem jen párkrát přežvýkla jako strakatý kus dobytka a s opovržlivým úšklebkem odešla.
"Ahoj Billy." Usmál se Tom, jeho líce byli trochu červené a pohled provinilý. `Neříkej, že jsem tě nachytal u něčeho nečestného, Tomy...`
"Přinesl jsem ti oběd, zrušili nám školu do konce týdne, tak jsem si myslel, že bych ti donesl něco teplého, ať nemusíš jíst pořád ty samé blafy a bagety." Vzal jej za ruku a vedl do zaměstnanecké jídelny, kde Tom obvykle přežvykuje svůj sendvič.
"Je úžasné, že ses zastavil." Usmál se Tom opravdu upřímně a pohladil ruce svého bratra, které momentálně vytahovaly jídlo z tašky. Copánkatý chlapec se rozhlédl okolo sebe, aby zkontroloval, zda jsou sami a přitáhl si bratra k sobě pro láskyplný polibek.
"Páni, čím jsem si to zasloužil?" pošeptal Bill se zatajeným dechem. Ten důkaz náklonosti ho ohromil.
"Dovezl si mi teplé jídlo až do práce, místo toho, aby ses prospal. Jsi úžasný, polibek je to nejmenší, co pro tebe můžu udělat." Odpověděl Tom. Opřel u toho svoje čelo o to Billovo a jeho obličej zlehka hladil prsty. "Sluší ti to mimochodem." Složil mu kompliment. Tom moc dobře věděl, jak si Bill zakládá na vzhledu, proto si dával vždy záležet na tom, aby patřičně ocenil, když bratr strávil nad svým vzhledem nějaký čas extra.
Bill jej počastoval jedním ze svých nádherných úsměvů a odtáhl se. Přeci jen se bál, že by je v mileneckém objetí někdo načapal.
Oběd proběhl v pořádku, bratři si v klidu povídali, Bill dělal vše proto, aby Tom nezpozoroval nic podezřelého. Došlo i na žhavou konverzaci o jejich nadcházejícím večeru. Billovi se v hlavě zrodil plán.
***
Tom už spal po fyzicky náročném večeru. Bill mu připravil dobrou večeři a po dlouhé společné sprše, ve které rozehřáli své ztuhlé svaly po studeném dni, Bill svého bratra následně dovedl do ložnice, kde se oddávali jejich oblíbeným postelovým hrátkám.
Bylo to velmi příjemné sdílet s Tomem tyto chvilky, zvlášť, když se oba poslední dobou zdáli být uneseni vlastními myšlenkami.
V tenhle moment ale Bill ležel a sledoval jak ubíhají minuty... hodiny. V hlavě zlepšoval svůj podlý plán.
Person jeho aktivitu moc dobře cítil, proto nechal Toma spát, jenže sám se potřeboval dostat na místo setkání s dalšími roboty. Nemohl Toma nechat v posteli a odejít sám. Tom byl mrtvý, takže kdyby odešel a jeho tělo nechal v posteli, Bill by si jistě všiml, jak jeho tělo ztrácí na teplotě. To nemohl dopustit. Proto tedy čekal, až Bill usne. Nevěděl, co ho tolik znepokojilo. Cítil výkyv hormonů v těle a snažil se na tom pracovat, nicméně myšlenky číst stále neuměl. Snažil se tedy v Billovi uměle vytvořit pocit únavy a až to zabralo. Bill usnul okolo čtvrté ráno a Tomovo tělo se opět tiše vykradlo z postele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AlbertFoerm AlbertFoerm | E-mail | Web | 5. června 2018 v 13:40 | Reagovat

The prostate is a vital a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most types of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections via other regions of the body. A patient may go through testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect as well as making use antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some with the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations weekly will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to consider to make certain a proper prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to go for prostate examination at least once 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama