A jako již tradičně...

26. prosince 2016 v 1:12 | Lenna Wolf |  >Hemzovníček<
... se objevuji po velmi dlouhé pauze. Popravdě, několikrát jsem se snažila se k blogování vrátit, ale spíše jakkoli mimo fandom Tokio Hote, chtěla jsem se úplně od Aliens odtrhnout, ale zase... trochu mi brouzdání v těchto vodách chybí.

Co se změnilo?
Všechno!
Já, moje vlasy, moje zaměření, životní cíle, láska k Tokio Hotel, moje bydliště, všechno...

Možná bych mohla ale začít blogem.
Konečně jsem si zase sedla k Photoshopu a rozhodla se blogu vytvořit nový kabátek.
Po dvaceti minutách tupého zírání do Google, kde jsem zadala TOKIO HOTEL 2015 se mi chtělo brečet a tak jsem sahla už po hotové práci.


Jup, jedná se o plakát, který jsem vytvořila do soutěže Czech Aliens a Swiss Aliens. K tomu, co se stalo mezi mnou a Czech Aliens se raději nebudu vyjadřovat, musela bych se zase totiž nasrat. A právě díky tomu jsem se skoro na 2 roky stáhla úplně pryč ze světa Aliens. Nevím, co twinsata nebo Géčka dělají, vím, jen že Gus ma holčičku a že Bill vypadá čím dál odporněji a zpívá čím dál tím víc jako naspeedovanej Pokemon.
Je pravda, že díky Billovi se mi celá ta kapela začala jaksi... Hnusit. Je ošklivé tohle říkat, já vím a možná je to tím, co jsme si s holkama z CA udělali a řekli, možná je to tím, že opravdu nenávidím Billův sólový projekt. Nevím, už to prostě není, co to bývalo.
Nicméně zpět k blogu. Má tedy plakátový kabátek. Ten plakát nebyl nakonec nikdy vytištěn právě díky mému odchodu z CA a jakožto majitelka práce si nemyslím, že bych neměla právo ho použít. Jen pár uprav, tu a tam, a bylo to Mrkající.


Co se mého osobního života týká.... Moc se mi to nechce rozebírat, takže bude asi lepší když to rozebírat nebudu. Ráda bych tento blog ponechala jen a pouze pro povídky a sem tam nejakou grafiku, ale popravdě přiznávám, že času mám pořád velmi málo. Ráda bych se ale k blogování vrátila. Možná ne právě na tomto blogu, ale rozhodně tento blog opráším a budu zde přidávat povídky.

Co se povídek týká, mám novinku hlavně pro milovníky MOST WANNTED... máme v plánu KONEČNĚ pohnout s povídkou. Nevíme, jak nám to půjde protože jsme časově vyžížené a také jsme se rozhodli druhou řadu KOMPLETNĚ SMAZAT a celou jí napsat znovu, protože jsem s tím nebyla spokojená, hahahaha...

No nic to je zatím vše, mějte se famfárově.... Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama