Červenec 2012

Is.... FRIDAY!

13. července 2012 v 10:01 | Lenna Wolf |  >Hemzovníček<
A POKUD BUDETE HODNY, TAK VAM SEM DNESKA PRIHODIM MOST WANTED!

Im done! (My last banner & MKF logo)

12. července 2012 v 22:30 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
Dneska tu pro vás mám rovnou dva obrázky a oba dva jsou pro mě velmi zlomové...
Poslední dobou o mě bylo málo slyšet, ale řeknu vám, že všechno má svůj důvod. Nejen, že jsem přislíbila jeden banner do Ameriky, který jsem nakonec zvládla a autorka je z něj opravdu nadšená:


ale to hlavní, proč o mě nebylo znát je toto (fotka níže):

Smím to nazvat svým prvním profesionálním logem, z mojí dílny. Je vytvořený speciálně pro mojí dobrou kamarádku a velmi slibnou modní návrhářku Michelle Kraus. Rozhodla se splnit si sen a prostě se do svého povolání naplno vrhla. Tvoří pánskou kolekci a její kousky nosí třeba i Ben Christovao ;)
A mě jakožto její kamarádku poprosila právě o logo. nejprve jsme vůbec neměli žádný nápad, sama jsem se snažila se zaměřit přesně na něco, co by popisovalo Michelle jako takovou. Jemná milá princezna, co umí vystrčit drápky, má ráda kočky, tudíž lev a korunka byla jasná volba. Písmo jako takové bylo poupraveno tak, aby trochu odpovídalo předcházejícímu logu, ale přeci jen už trošku více hry v tom je. použitý font se jmenuje Helvetica Neu Light ;)
Ve finálním tisku bude zlatý lev ozdobený zlatou korunkou vsazený do černého oválného pole se zlatým proužkem.
Majitelka loga byla velmi nadšená a to je pro mne tou největší satisfakcí. Tak, tu máte dvě fotenky, jednu fotku grafika a také samotného produktu :D
A víte co? Za to, co jsem vytvořila jsem na sebe KUREVNĚ PYŠNÁ!
Program ve kterém bylo logo vytvořeno se jmenuje Adobe Illustrator CS5, což je program na vytváření prímo těchto věcí. Jedna obrovská výhoda tohoto programu je, že tvoří tvz. vectorovou grafiku, a výhoda této grafiky je co se týká zvětšování a změnšování samotného obrázku. Je to na vysvětlení moc složité. :D Každopádně... CHVALTE MĚ!!!!!!!!!!!!!!! :DKAY 2.

2. července 2012 v 21:58 | Lenna Wolf |  KAY
Kdo zná mé povídky moc dobře ví, že u mě se k erotice nechodí daleko. I tahle povídka není až takovou vyjímkou a proto tu máme jeden z dílů, který jsme si opravdu užili. Tudíž kýbl pod nohy, připravit kapesníky a nechme zranitelného Kaye, aby opečovával svého zachránce Toma ;)


Autor: Catherine & Lenna W.K.T


*

Tom doslova strávil noc hádáním se s Neznámým kdo je kdo a učil jej základy lidského chování. Kay neuměl žvýkat a ani polykat a neuměl používat toaletu, zubní kartáček a další základní věci, které všem přijdou absolutně normální. K ránu už uměl žvýkat a polykat, a tak si rukama nacpal plnou pusu špaget.Tom jej musel naučit dokonce i jak vykonávat potřebu. Bylo to plné rozpaků, přeci jen tyhle situace nebyly normální. Když Kay pochopil, co to po něm Tom chce, pořád chodil na toaletu a splachoval a roloval toaletní papír. Tom si musel na uklidněni zapálit. A Kay poznal, že jeho zachránce, který neustále plácá nějaké krávoviny má hrozně zábavné obydlí. Kay, nakonec přecpaný k prasknutí špagetami a sladkostmi, které měl Tom schované 'pro případy největší nouze' usnul zachumlaný v Tomových dekách, když jej Tom svlékl jen do boxerek a trička. Ležel chvíli vedle něj, než usnul, ale když se pohnul, že si jde ustlat do obýváku na gauč, tak se Kay okamžitě probudil a vzal jej za ruku.

Videa

2. července 2012 v 20:20 | Lenna Wolf
Hey there!
Tady jsou ty slibované lekce!

Víte, popravdě jsem spíše myslela, že vám budu natáčet, když budu dělat nějaká videa. Bohužel né, že bych tak nějak extra měla chuť dělat něco vyloženě JEN TAK. Taky proto, že prostě kolikrát nevím, co byste chtěli umět, vědět, co vás zajímá.

Proto jsem spíše myslela, udělat to následovně…. Víceméně to bude probíhat absolutně stejně jako u normální grafiky, jenom upozorňoji předem, toto nejspíše bude na pár hodinek vašeho času, proto taky bude velmi obtížné se domluvit, protože já taktéž, nemám čas vždycky. Kurzy se vztahují na program Sony Vegas.


Grafika

2. července 2012 v 20:05 | Lenna Wolf
Hey there!
Tady jsou ty slibované lekce!

Víte, popravdě jsem spíše myslela, že vám budu natáčet, když budu dělat nějakou grafiku. Bohužel né, že bych tak nějak extra měla chuť dělat nějakou grafiku vyloženě JEN TAK. Taky proto, že prostě kolikrát nevím, co byste chtěli umět, vědět, co vás zajímá. Taky navíc dělám lekce pouze v PhotoFilteru, protože Photoshop nepoužívám tak často a sama bych potřebovala nějaké lekce. Maximálně bych byla ještě schopná ukázat vám nějaké triky v Adobe InDesignu nebo Adobe Illustrator ;)
(EDIT 2016: Teďka už naopak nepoužívám Photofiltre, ale jen Photoshop...)

Proto jsem spíše myslela, udělat to následovně…