Cuted

13. května 2012 v 18:03 | Lenna Wolf |  >Hemzovníček<
Poslední čtyři dny bylo téměř nemožné mě zastihnout. Někteří šťastlivci, co na mě mají telefonní číslo a já mám číslo na ně, tak ode mě mohli dostat smsku ve stylu: "Smazala jsem si facebook, nehledejte mě, povídky dopíšeme přes e-mail, skype nebo ajsko. Na nic se neptej."
Ano, facebook jsem opravdu smazala a má to hodně svých důvodů, které si zatím stále nechám pro sebe. Víceméně o nic nejde, jde jen o pár malých konfliktů, které mě osobně serou na největší míru, což je jeden z důvodů, protože moje sebeovládání dostávalo opravdu zabrat.
Další z mnohy důvodů je to, že na facebooku není opravdový život. Pro mě bylo absolutně nemyslitelné si facebook smazat kvůli kontaktům s lidmi, na který jsem vzhledem mého bydliště absolutně závislá. Už jsem ho právě několikrát před tím smazala, ale vždycky jsem se vrátila a teď prostě chci sama zkusit, jak dlouho vydržím bez větších kontaktů s ČR, chci se zdejchnout, odpočinout si, věnovat se povídkám a sobě, ne facebooku jenom proto, že tam jsou všichni. Je prostě na čase začít žít normálně, pokud bych to neudělala, nikdy bych se jen tak nesebrala a nešla ven s lidmi, co jsou tady.
Je na čase přestat plakat nad tím, jak je život ke mě nespravedlivej a je na čase se prostě smířit s tím, že si už česky jen tak nepokecám.
trochu léčba šokem, je mi z toho všechno do breku, ale musím se nad svoje deprese přenést.

Každopádně, blog pojede, můžete mě tu kontaktovat, alespoň tady, protože na ostatních médiích se prostě už objevovat odmítám a když už, tak prostě jedině jen s lidmi, se kterými píšu povídku a ke svému životu je doslova potřebuju.

Tohle je asi všechno, co bych k tomu mohla více dodat. Nemám sílu na to říct teď víc a ani chuť a prakticky vám do toho ani nic není. Internet krade soukromí a já už pociťuju, že potřebuju mít svá tajemství.

Dále jsem dneska doplnila povídky. Všechny, momentálně jsou doplněné jednodílky i vícedílky... teď už se můžete čekat jen to nové ;)

No, tak se budeme, doufám, stále setkávat tady, aspoň u mě na blogu.
Užívejte
a neseďte moc u počítače! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama