Květen 2012

Hell yea!

29. května 2012 v 23:14 | Lenna Wolf |  >Hemzovníček<
Dneska byl fakt upa megální den :D
Přišla jsem do práce a nikde nikdo! .... O.o

A tak jsem začala dělat práci, co mi zbyla ještě od pátka s tím, že až příjde šéf, tak mě pochválí, že nedělám píčoviny :D
A taky že ano! Po půl hodně přišel šéf a šel rovnou ke mě. První, čeho jsem si všimla, že oproti jiným dnům byl jeho obličej rudý jak rak! Když jsem na něj divně čuměla asi pět minut, tak div "nebuchnul" s tím, že byl o víkendu na nějaký pláži u jezera a že se spálil jako prase. Načež jsem mu odpověděla, že já ležela se 40tkama a byla jsem ráda, když jsem se dokázala doplazit na oběd.

Ze strachu nakažením zákeřného bacilu se proto vzdálil a odmítal se ke mě přiblížit víc jak na dva metry.
Pak mi s klidem oznámil, že prostě odpoledne nepříjde a že tam budu sama. Však proč ne! Průser je to, že vždycky, když tam šéf není tak mě přepadne strašná chu´t psát a já prostě nemohla! Protože to prostě NEŠLO xD. Měla jsem moc práce. Musela jsem dokončit jedno logo, musela jsem ho udělat ve vektoriálech, aby se dalo dobře zvětšit. Takže vlastně.... jako když kreslíte ručně za pomocí myši (je to pěkně nahovno. Modlím se, aby mi šéf přístí rok k vánocům nadělil spešl table, na kterej můžu kreslit spešl tužkou a bude se mi to ukazovat na monitoru. Tohle klikání mě jednou zabije.
Když teda po obědě odešel, tak jsem opravdu udělala svojí práci a ještě jsem udělala spousty další, což je absolutně divné, protože když šéf odejde, moje pracovní morálka klesne téměř na nulu, když tam jsem sama :D
Tentokrát jsem ale byla hodná, pracovala jsem, odeslala jsem dvě zásilky, jednu do Taiwanu a jednu do Libie.... O.o....
Pak jsem ještě vyřešila takový soukromí problémek- stačí vám, že mi Švajc poslal papíry, abych vyplnila na daně.... já jako student zaprvý daně ještě platit vůbec nemám a zadruhý, jako Švýcarskému rezidentovi mi to mají strhávat z platu. Takže jsem to řešila se sousedkou, která je účetní a nakonec jsem jim ty papíry pěkně poslala zpět s dopisem, kde popisuji svoji situaci. Hehe! Na mě si jen tak nepříjdou.
No, pak jsem připravila nějaké materiály pro klienty, kteří přišli na firemní prezentaci. Dokonce jsem je musela i chvíli provázet po firmě a pak jim dělat kafe, musela jsem celou dobu schovávat kerku (což v tom vedru není dobré běhat ve svetru :D..), připadala jsem si mega jako sekretářka :D (taková ta sexy sekretářka v latexu, co čeká, až bude moct šéfovi vlézt pod stůl :D v případě mě a šéfovi teda... :-!!!! Křičící)

Celkově, byla jsem dost užitečná.
I když jsem už od rána posraná až za ušima. Ráno nám tu zase řádaili zemětřesení. Dneska od osmi do jedný jsem zažila 4 zemětřesení za sebou. Epicentrum v Modeně, kde zemřelo 10 lidí pod troskami kostela. Tady u nás zemětřesní dosáhlo 7 stupňů Richterovi stupnice.... nevybereš si, buď chcípneš na hlad v Praze, nebo se ti tu bude hýbat barák pod prdelý.
No, nakonec jsme to ve zdaví přežili :D
Navíc jsem se stihla i vyfotit, takže mám KONEČNĚ svojí MAC Webcam photo:V práci jsem se ještě domluvila s kolegyní a i přes moji nemoc jsme vyrazili ven. Venku bylo hezky a já si vzala mikču tak proč ne. Dneska došla výplata, takže jsme ji hnedka šli vybrat a šli se rozšoupnout na solárko.
...
Už jste někdy měli stokorunu rozměněnou na pětikoruny? Je to docela prdel :D Zkuste to! :D

No... každopádně asi jsem to přepískla, protože teˇ´d jsem strašně spálená :D

no nic :D takovej byl můj den :D

Mám pro vás dobrou zprávu, mám tu otevřenou konverzaci se Schmetti chystám se jí napsat part Dance... a to jen DÍKY komu? No přeci vám a vašim komentářům, dáváte nám úžasnou energii a chuť psát, takže pokaždý, když si to čteme, tak vždycky si pak navzájem napíšeme: mám chuť psát ^^ Thank you so much!

jo a Bushido je blázen xDDDDDDDD
jeho post na instagramu to popisuje xDDD

↓↓↓So, good bye a mějte se smějte se :D

Sala Samobójców-anims

27. května 2012 v 16:56 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
O co jde vám napíšu brzo, já jen sem něc chci hodit, bo mám celkem velkou pauzu :D

Máte tu pár hot animek <3 - áno i já jsem začala dělat animky, můžeme za to poděkovat Ilonce a jejímu tutoriálu. Jsem strašně nemocná a musím dělat úkoly, tak zkoukněte animky a pak až bude trochu líp a bude nálada, tak vám sem napíšu o co jde. ;) BYEEE & ENJOY!


Juhu, tahlr scénka je mega <3 a to napsaný se mě tam vlezlo omylem :D
zbytek těch už lepších a více sexy animek najdete pod perexem ^^

Meggaaaaaaaaaaa... deprese

14. května 2012 v 15:00 | Lenna Wolf |  >Hemzovníček<
Uz to zacinam nesnaset, opravdu hodne, hodne nesnaset. Sedim v praci a prijde mi e-mail: 'Dobry den, potrebovali bychom urgentne udelat dva bannery o velikosti 1 x 2,3 metru, nejlepe do dnesniho vecera, radi bychom pouzili fotografie lozisek z vaseho B-packu a navrch pouzili logo RKB Trade SA. S pozdravem, nejaci debilci, co si umi vzpomenout v momente, kdy hlavni grafik neni v praci.'
Takze uz takhle moje sebevedomi dostalo rano uder jako prase a to proto, ze mi delal problem jeden obrazek. Ted se jeste musim klepat, abych nahodou neposrala tohle.

Opravdu premyslim, ze s grafikou seknu.... naporad, navzdy... pripadam si jako nejvetsi hovno na svete a vim, ze to poseru. Vim to... Dnesek jeste bude velkej pruser. :'(

A takhle je to se vsim.... mam k sobe jen par slov: jsem neschopna a vsechno, co zacnu poseru... mela bych si jit hodit masli, lidem okolo me by se rozhodne ulevilo...

Jenze na to jsem moc velkej srab.


No nic, jdu se srat s tim baneerem bye

Fall into the hysteria- banner

14. května 2012 v 0:06 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
Tohle je jeden z těch povedenějších, dělala jsem kvůli němu dokonce i montážku, která je možná maličko kostrbatá ale díky fontům se to tak nějak schovalo :D ;)


Výhled na Puerto Colon- banner

13. května 2012 v 23:50 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
Muhahe :D další z těch "podle mě" nepovedených prací, ale i snaha se cenní ne? :D


Saviour- banner

13. května 2012 v 23:49 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
Můj poslední fontový počin :D

Feat. T-KAY75°C- Banner

13. května 2012 v 23:11 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
Jeden z těch prvních :D vlastně banner je to první :D taková malá perlička, ten banner je tvořený.... ta fotka tý megery je...... moje :D nemohla jsem najít "lepší fotku" a tak jsem tam mrskla svojí jen zrdcadlově přehozenou :D Slibuju, že to už nikdy neudělám :D
Most wanted - First in the Blacklist- banner (Old & New Version)

13. května 2012 v 23:00 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
Bannery pro mojí nejoblíbenější povídku. Nová i stará verze. Už si přesně nepamatuju, jak jsem bannery dělala, ale vím, že to bylo megálně těžký :D
Namodralá omáčka- banner

13. května 2012 v 22:57 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
feat. Schmetti


The Last Dance Step for Your Heart- banner

13. května 2012 v 22:46 | Lenna Wolf |  A bit of graphic
Další z mé dílny. Tenhle banner mi opravdu trval chviličku, protože jsem přesně věděla, jak to chci udělat. nejdéle mi trvalo najít nejvhodnější obrázek, ale nakonec to dopadlo takto ;)