Březen 2012

Zürich

28. března 2012 v 22:59 | Lenna Wolf |  >Hemzovníček<
Oh la,la!

Myslím, že jsem zešílela.....

Víte, dneska jsem docela vyřízená, na to, abych popisovala svůj šílený výlet do Curychu a abych proklábosila o svých zážitcích z jinak úžasných výstav (kromě jedný, která mě doslova šokovala tím, jak byla strašná), mám spoustu vyprávění, mám spoustu nových znalostí, mám pár krásných fotek, ale teď absolutně nemám ŽÁDNOU chuť to tady vyprávět celé. Když se mi bude chtít v sobotu nebo v pátek tak možná :D

Hodím vám sem ale fotenku, abych vám ukázala, jakou mám pěknou spolužačku :D


Fall into the hysteria 3.

28. března 2012 v 19:00 | Lenna Wolf |  Fall into the Hysteria
autor: Lenna W.K.T. & PeTiŠka
POPRVÉ A NAPOSLEDY

Bill
"Ale večer ještě nekončí… dneska ho okořeníme ještě něčím, než před čtyřmi roky." Pousměju se, chytnu ho za ruku a dotáhnu ho do ložnice, která je na rozdíl od té mé čistotou zářivá. Zatlačím ho na ramena, ať si sedne, a obkročmo sednu já na něj. "Poprvé… a naposledy." Líbnu ho na čelo a chytnu dlaněmi za tváře.

Tom
"Jsi rozhodnutý? Pevně rozhodnutý?" brouknu nadšeně. "Je to poprvé," podotknu a pohladím jeho zadeček. Slabě ho zmáčknu. Aw, ten kluk je tak sexy.

Bill
"Nikdy jsem nebyl tak pevně rozhodnutý jako o tomhle." Vydechnu mu tiše do ucha a zhoupnu se proti jeho klínu. Zapřu se rukama o jeho ramena a znovu se proti němu svezu, je to zatraceně příjemné, motá se mi z toho až hlava, když cítím to vzrušení mezi námi. "Necouvnu…"

Tom
"Ty máš talent na hodně věcí, Billy." Vydechnu a zalapám po dechu. Pohladím ho po vlasech a slabě se prohnu v zádech. Hraje si se mnou. Rukama přejíždím po jeho stehnech až k tříslům.
"Oh, bože!"

Bill
"Rozhodně talent na svého bratra?" zazubím se a prohnu se pánví proti jeho rukám a vydechnu. Přetáhnu mu tričko přes hlavu úplně a odhodím kamsi do kouta. "Už sis někdy představoval sex se mnou?" zamručím mu vydrážděně do ucha a přivírám oči nad tou příjemností doteku.

Tom
"Denně, Billy. Poslední dobou jsem tě chtěl fakt extrémně moc, lásko." Pošeptám a překulím ho pod sebe. Stáhnu z něj tričko a oplatím mu laskání. Dlaní sjedu k jeho rozkroku a zmáčknu ho.
"A jak vidím, čekání se vyplatilo."

Bill
Zasténám a přitisknu se k jeho dlani. Srdce mi pulzuje nezvyklým tempem, jak jsem vzrušený, všechny ty nové pocity. "Já… já myslím, že každé čekání má svůj zisk..." vydechnu trhaně, stáhnu si ho za týl zpátky dolů a začnu až naléhavě líbat jeho rty.

Tom
Prsty šikovně rozepnu kalhoty a ruku vtlačím pod boxerky. Promnu Billovu tvrdou chloubu a oba zasténáme. Bill zjevně vzrušením, já z překvapení, že je tak tvrdý a tak připravený. Jak je dravý, jak se dobývá do mých úst.

Bill
"Nekoukej tak udiveně." Vydechnu a tváře mi lehce zrudnou, pod jeho šokovaným výrazem. Radši stáhnu džíny úplně dolů, ať má volnější přístup, a doslova dělám pod ním mosty, nabízím se, naléhám a sténám. "Netrap mě!" Zamručím plačtivě a sám si navedu jeho ruku k intenzivnějším pohybům.

Tom
Skloním se a políbím ho na pupík.
"Miluju, když jsi nenasytný," vydechnu a nechám se zase překulit dolů. "Je řada na mně?" Vydechnu a oči se mi rozšíří vzrušením, když vidím, jak si mě pěkně osedlal. Vypadá divoce… a nespoutaně.

75°C 2.

28. března 2012 v 17:00 | Lenna Wolf |  75°C
autor: Lenna W. K. T.


"Tak kde je?" přešlapoval jsem na místě. Nemůžu se ho dočkat. Posadil jsem se ke keři a čekal. Najednou se vynořil z šera, které nás obklopovalo. Rozhlédl se. Nejspíš mě neviděl, protože se začal svlékat. Bože, to nemůže myslet vážně. Nebo snad ano? Ano, svlékl se. Oh... donaha. Přivřel jsem oči slastně. Hned na to jsem je doširoka otevřel. I boxerky? Můj zrak hladil každý milimetr jeho jistě jemné kůže. Olíznul jsem si rty. Pomalu vlezl do vody. Osměloval se. To jsem viděl jako nejlepší příležitost vylézt z křoví. Doufám, že si nebude myslet, že jsem ho špehoval. I když já ho vlastně špehoval. Vylezl jsem, a když to vypadalo, jako že jsem právě přišel, smýkl jsem o křoví. Odkašlal si.

"Ahoj, Bille," usmál jsem se a dělal, že mu nekoukám na zadek, ale přesně tam můj pohled směřoval. Bill se rychle otočil. Celý! Mohl jsem si prohlédnout jeho naprosto dokonalé tělo. Nestydí se. Ale ani maličko.
"Ahoj, Tomy!" rozzářil se jeho obličej. "Půjdeš ke mě? Voda bude teplá," usmál se a já měl nohy jak zalitý v betonu.
"Eh... no... no jasně!" zakoktal jsem. Dal bych si facku. Začal jsem se svlékat. Prohlíží si mě. Je na mě zvědavý. Rychlost při svlékání se stupňovala. Kšiltka, tričko. Obdivné zapískání. Líbím se mu. Tělesně. Skvělé. Potítka, pásek, kalhoty, boty fusekle. Uff, už jen boxerky.
"No... ukaž se mi!" pobídl mě. Na nic jsem neváhal stáhnul trencle a hodil je za hlavu. Přistály na keři a už jsem cupkal k němu. Doufám, že se mi nepostaví. To by me zabilo.

Vlezl jsem do vody po kotníky.
"Prej teplá," ušklebek. Studený jak psí čumák. Bill ke mě ale přišel.
"Já ale říkal, že teplá bude, né, že je." Prohodil svůdně. Nasucho jsem polknul. Vzal mě za ruce a přiblížil se ke mě na milimetrovou vzdálenost. Slušelo mu to. Byl odmalovaný a v západu slunce vypadal tak kouzelně. Jako anděl, ale s pořádnejma ďáblama v očích. Sám Lucifer. Cítil jsem horko sálající z jeho drobného těla. Přitiskl se ke mně, co to šlo. Bože, pomoz mi. Já ho chci. Šíleně moc. Kdyby se aspoň... tak silně neotíral o můj rozkrok. Tvrdnu. Bože, né! Prosím. Jo já tvrdnu. A sakra, tohle se nemělo stát. Ale ten ďábel dobře věděl, co dělá. Chtěl to.
"A jéje. Něco mě tlačí, Tomy. Moc tlačí, chtěl bych to do pusinky." Zašveholil mi do ucha. Erotogení zóna. Jsem v čudu. Asi se rozsypu. Jeho slova do toho. Odkašlu si.
"Billy..."
"Prosím."
"Billy, já... teď ne. Zaplaveme si, já se uklidním, a pak půjdeme ke mě?" navrhl jsem.

Nejradši bych ho posadil támhle na ten ohromnej kámen placatej a sprostě ojel. Nebo mu aspoň šukal tlamičku. Bože, Tome, dej si facku, na co to myslíš. Ale když já... žádné ale... ach jo. Znáte ten boj anděla s ďáblem? Právě tohle se ve mně odehrává. A nebýt toho, že jsem stále panic, tak dávno převažuje ďábel.
"Tak... tak dobře." Ufff... chci na to mít klid. Babi naštěstí spí jak zabitá v noci a nevšimla by si ničeho, i kdyby u sousedů bouchla bomba. Tak mě napadá. Já se ani nelíbal. Sakra, jsem to ale neandrtálec. Lezu pozpátku, či co? Nezkušenej. Totálně.
"Ale je hezké cítit, jak ti stojí." Špitnul Bill a sjel rukou do mého klína. Pohladil můj stojící úd a já tiše zakňučel. Díval jsem se též, jak jeho krásné prsty sjíždějí od špičky po kořen a zas nahoru. Jiskří to mezi námi. Všimli jsme si toho oba.
"Ty se divíš? Když se o mě otírá tak krásnej kluk?" šeptnu a pohladím ho po tváři. Přitlačí do dlaně. Zjevně si můj dotyk vychutnává. Je sladkej.

"Podle tebe jsem krásný?" On se mě ještě ptá?
"No jasně," mrknul jsem na něj.
"Tome, už si se někdy líbal?" pošeptal. Co teď? Lhát? Nebo ne?
"Ne, ještě ne." Špitnu popravdě. On se jen pousměje. Skvělý, teď se mi vytlemí. Poslední letmý dotyk v mém rozkroku a veme mě za ruce. Jde hlouběji a táhne mě s sebou. Měl pravdu. Rozžhavil mě tak neskutečně moc, že je voda příjemná. Prohlížel si mě pohledem, který jsem nemohl rozluštit. Pustil mé ruce. A 'rozpácl' se do vody. Pohledem mě vyzýval, abych jej následoval. Totálně omámen jeho kouzlem jsem vplul do vody k němu. Otočil se a plaval. Máknul jsem si, abych ho dohnal a plavali jsme vedle sebe. Jsem z něj tak mimo, že kdybych se začal topit, tak si toho ani nevšimnu. Tak krásný a má o mě evidentně zájem.


Bloody Brothers 3.

28. března 2012 v 13:00 | Lenna Wolf |  Bloody Brothers
When vampire decide to kill…

(Tom)

Stojím stále opřený o zeď a snažím se uklidnit. On na to přišel. Přišel na to, co mě dokáže vydráždit. Teď už to ví, a věřím, že toho bude hojně využívat, aby dosáhl svého. Jenže já mu to nedovolím. Nedovolím mu, aby někoho zabil, protože by zabil mě. A tohle já nehodlám dopustit. Bill má štěstí, že zmizel. Už jsem byl opravdu, opravdu na hranici ovládání, abych se neproměnil, protože kdybych to udělal, zabil bych ho. To vím jistě. Neovládnul bych se. Tím, že mi dal ochutnat svoji krev… na chvíli jsem se oddal té slasti, té chuti. Nevím, proč to udělal, nevím, co zamýšlel, ale rozhodně se mu to povedlo. Vyrušit mě při krmení a pak mě takhle… dráždit. Opravdu to měl dobře promyšlené, ty jeho provokativní kecy. Prostě můj bratr. Jde si za svým. A bohužel věřím, že by šel i přes mrtvoly, jenom aby dosáhl svého.
Voní mi, jeho krev. Tak sladká, horká. Bill udělal chybu. Obrovskou chybu. Byl jsem vychovaný, abych se dokonale ovládal, ale v jeho případě je to bez šance. V jeho přítomnosti teď budu… neklidný. A on to ví. Zatřepu hlavou. Mám hlad. Opravdový hlad. Jsem nenakrmený, neukojený.


Most wanted - First in the Blacklist 7.

28. března 2012 v 10:00 | Lenna Wolf |  Most Wanted I.
autor: Lenna W.K.T. & Mykerina



(Bill)

Slyšel jsem, že když se dvojice chystá na první sex, tak je lepší, když je holka nahoře. Sakra, je to ponižující dělat holku. Ale já mu to dlužím, nevím proč, ale mám takový hnusný pocit, že za to, že jeho kára je na srač… šrot, můžu já. Nehledě na to, že se mi tahle situace líbí. Líbí se mi, jak mě laská, dotýká se mě. Nad těmihle myšlenkami odvrátím jemně hlavu, tohle je jen na jednu noc. Oba to víme. Neměl bych jeho doteky takhle prožívat, už se nebudou opakovat.
Tom využije toho, že jsem hlavu jemně odvrátil a zaútočí na můj krk. Nutí mě to vzdychat. Mým tělem lomcuje jedna vlna vzrušení za druhou. Přestanu se ovládat a přitlačím jeho hlavu k mýmu krku.

"Bože," vydechnu a jemně se prohnu. Jeho ruka v mých slabinách, jeho rty, to všechno je tak zatraceně dobrý. Pustím jeho hlavu a rukama nahmatám ty jeho, pevně je stisknu, a konečně najdu sílu, abych se přetočil na něj. Tom zavzdychá a okamžitě mi dá ruce na boky.
"Takhle se mi líbíš," šeptne. Oči má zčernalé touhou a vzrušením.


"A kdy se ti nelíbím, co?" pošeptám provokativně.
"Moc si věříš,"
"Asi jako ty." Pousměju se a spojím naše rty. Tvrdě se mu dobývám do úst. Saju jeho spodní ret a jemně se na něm vrtím. Trochu mě znervózňuje, že spolu máme spát bez kondomu, ale pokud mi dal slovo, věřím mu.
Tom pode mnou slabě kňučí.

Jupíííííí

27. března 2012 v 23:33 | Lenna Wolf |  >Hemzovníček<
Ahoj blogovníčci!
Kdopak se nám tu hlásí?
Jsem se sem za váma přišla podívat. Mám toho teď poslední dobou opravdu plné kecky, ale já vám to všechno povím. Někdy.
Jistě to všichni víte, chodím do školy, pracuji a je to opravdu vyčerpávající. Hodněkrát se mi stalo, že jsem se proste jen chytla za hlavu a řekla jsem si: "Co já to byla za píču, když jsem se rozhodla studovat grafiku?". Jsem člověk, kterej v životě hodně bojoval a opravdu by už toužil po takovém tom.......... lehčím životě, ale jak vidím, musím bojovat dál a možná ještě více než kdy před tím. Moje italština se během posledního půl roku vytáhla z nuly asi tak na milion, jo, neznám všechno, musím dělat kurz italštiny, ale prakticky už se domlouvám bez jakýchkoliv problémů. Proto jsem se taky rozhodla přeložit povídky psané v italštině. Musím se přiznat, že jsem se toho ze začátku strašně bála, ale teď už jsem si mnohem jistější v kramflecích. Sice na to nemám moc času, protože jsem někdy (A zvláš´t poslední mesíc) opravdu šťastná, když dorazím domů z práce, stihnu se navečeřet a těsně před usnutím se ještě osprchovat, ale slibuji, že se to snad už zlepší.

Mnozí z vás si jistě všimli, že jsem byla v Praze, cca. před měsícem. Někteří a jen velmi málo z vás mě mohli potkat. A ti, co to nevěděli nebo... prostě neměli tu šanci i když možná tušili- prosím, nebuďte na mě naštvaní, má to několik svých dost pádných důvodů a to zejména mé duševní zdraví.

Hodlám si tu udělat trochu takový svůj deníček, víc sepisovat a popisovat věci okolo sebe, teď už na to budu mít čas, tím jsem si jistá ;) a víte proč?

PROTOŽE MÁM OPRAVENÝ NOTEBOOK!

A teď dobrou noc, zítra jedu na výstavy do Zurichu. Chtěla jsem vám toho napsat šíleně moc, ale padá mi hlava a ještě si tu chci trochu pohrát s notýskem, tak papa :-*