Playing With The Ice Cube 5.

3. prosince 2011 v 10:00 | Lenna Wolf |  Playing with the ice cube
Autor: Destiny
Warning: Hetero


Tenhle díl je trošku delší, původně jsem neměla v plánu, aby se tam něco takového stalo, ale postavy někdy nejsou holt ovlivňovány autorem a dělají si, co chtějí ;) xD
I prolomený led může zase zamrznout, jen v Billově případě doslova roztává


"Tome, co ti je?" zeptal se starostlivě Bill u snídaně, kterou si výjmnečně dávali v hotelové restauraci. Normálně snídali na pokoji to, co si den před tím objednali. Tom na to zapomněl a tak překecal bratra, aby šel s ním. Nechtěl sedět u stolu sám.
"Vrhla se na mě." Zněla tichá odpověď a Billovi spadla brada.
"Kdo Yuiko?" Tom jen přikývl a Billova brada zaduněla při pádu na koberec.
"Cože?" "No, šli jsme běhat a najednou odeběhla dál a začala se svlékat, skočila do vody a že mám jít za ní,
tak jsem šel a chvíli na to už se nechala hladit po prsou a další chvíli na to se mi sápala po krku." To už ale Bill mohl svou bradu hledat pod stolem.
"A?" znělo jen.
"A co?" "A co! Tome! Jaký to bylo?" když už prohrál sázku, chtěl znát všechny detaily. Proto se přeci vsázel.
"Nevím, odmítl jsem ji. Nechtěla mě. Dělala to jen proto, aby měla ode mě klid, sama mi to řekla: 'Vem si co chceš, ať máme oba klid.' Tak jsem se od ni odtáhl a odešel. Bylo to divný." "Takže sázku vzdáváš?" usmál se Bill a už se viděl, jak chodí v Tomových brýlých okolo. Hodily se mu k jeho Rolexkám.
"Ne, donutím ji se do mě zamilovat. Stejně se mi sex nejvíc líbí, když je ze mě holka úplně v háji jako třeba fanynky nebo tak. Chci to takhle. Vím, že dokážu, aby se do mě zabouchla. Když ne, moje brýle jsou právem tvoje." Pokrčil rameny Tom. Sám nevěděl, proč si to sám ztěžoval. Ale on byl dobyvatel, ne, děvka, na který si holky užijou a nazdar.
Bill nevěřicně přiložil ruku na bratrovo čelo a ten se podrážděně ohnal.
"Co to děláš, blbečku?" zaprskal Tom.
"Kontroluju, jestli nemáš horečku. Vždyť to je přeci to, o co šlo, ne? Já myslel, že je pro tebe nejhorší zbavování se fanynky, ráno, když ona ti vylejvá srdce, jak tě miluje. Myslel jsem, že tě to otravuje, tak proč chceš, aby se do tebe zamilovala? Mohl si mít ideální sex. Prostě šuk a nazdar, Civediamo." Použil Bill slovo, které se naučil při návštěvách Itálie. Hrozně se mu líbilo, protože znělo povrchně a italsky.
"Už jsem ti to říkal. Líbí se mi, když je ze mě holka při sexu hotová." Protočil oči Tom. Jeho bratr je natvrdlej.
"Ah.... stejně ti nerozumím."


***
Yuiko obcházela pokoje. Ten Tomův automaticky přeskočila a zaťukala na Billovy dveře. Tom byl témeř vždy u Billa a kecali.
"Ahoj, kluci, mám tu pro vás na podepsání nějaký papíry od holek před hotelem. Prý vás moc zdraví, jsou rády, že jste přijeli a přejí vám štěstí na zítřejším koncertě, na kterém samozdřejmně budou." Řekla Yuiko divným tonem. Vlastně. Její hlas byl bez jakékoliv emoce. Ani nenávistný, chladný a ani milý, či hřejivý.
"Jasný," zabrblal Tom a začal se podepisovat. Jelikož teď na podpisy měl víc času, psal tam krátká věnování jako 'Pro moji Sexy chick, Tom' a tak. Jediné, co ho opravdu mrzelo bylo to, že neviděl jak se dívky rozplývají nad jeho textem.
"Jo, je tam jedna dívka. Mávala mi občankou před obličejem, že má dneska osmnácté narozeniny, a že by třeba zemřela, aby se její přání splnilo, že by si moc přála se s vámi vyfotit, tak jsem jí řekla, že o tom s vámi promluvím. Kdybych ji prohledala, a byla u focení, nebyl by problém. Pokud vy chcete. S Géčky už jsem mluvila, souhlasí." Dodala a Tom se podíval na Billa. Odmítal se dívat na ni. Byl stále naštvaný i když věděl, že čas běží. Bill Tomův pohled opětoval.
"Chce se ti?"
"Ty jsi div nebrečel, když na naši párty přišla Nena, aby ti popřála." Zahučel Tom. On tolik štěstí neměl. Když jim bylo osmnáct, Jessica Alba o něm ještě nevěděla.
"Jo, to je pravda, okay, Yuiko. Prohlédni ji a pak přijďte i s Géčky sem. Ale výjmečně. Protože pak bychom se mohli stát klauny chodící na dětské oslavy. Jo a.... ať to proběhne hlavně nenápadně, jasný." Mrknul na Yuiko Bill. Ta mrkla zpět. Tom nevěřil svým očím! Oni spolu snad flirtovali!
"Don't worry, Bille, jsem přece profík. Jo, napadlo mě ještě, jestli bys nechtěl jít nakupovat. Když jsem byla ráno běhat, tak jsem si všimla jednoho cool obchodu." Usmála se.
"Jasný, pak se domluvíme." Řekl Bill a Yuiko odešla.
Jakmile odešla Bill začal stlát postel a uklízl špinavé ponožky a boxerky, prostě jen tak odkopl do rohu místnosti a byl línej s nimi cokoliv dalšího dělat. Trošku poskládal oblečení přehozené přes gauč a křeslo a přepul televizi na nějaký hudební kanál. Ani nevěděl proč to dělá. Za chvíli zaklepali Géčka.
"Hej! Co se stalo s tvým přehnaným ochraňováním vlastního soukromí? Co to tu tak smrdí, vole otevři nebo ta holka padne a nevstane!" zalamentoval Gustav. Bill zrudnul a otevřel dveře od balkonu. Pro jistotu ještě vzal svůj deodorant a použil ho jako osvěžovač vzduchu. A když už byl u toho, znovu se pořádně navoněl.
"Ani nevím. Prostě... mi to přišlo správné to udělat. Jednou... se snad nic nestane, ne?" podíval se Bill na své kamarády a pohrál si s piercingem v nose.
"No..." začal Georg, ale přerušilo ho tiché zaklepání na dveře. Tom vzhlédl od podepisování karet a Bill šel otevřít. Stála tam Yuiko a vedle ní drobná blondýnka s rovným mikádem, občas doladěným modrými proužky. 'To má napletené.' pomyslel si Bill, jak ji viděl a s úsměvem je pozval dál. Blondýnce se na pohled rozklepaly kolena a na všechny až zbožně koukala. Pak se rozhlédla okolo a zabrblala obdivným hlasem něco francouzsky. Bill rozumněl něco jako 'Úžasné.' Když si všimla, že všichni čtyři visí na ni pohledem, její tváře zrudly a zasekla se. Nikdy by si nemyslela, že bude stát pod tak intenzivním pohledem kapely, jako teď.
"Uhm... Ahoj, jsem Jacqueline*. Moc děkuju, že jste vyslechli moje přání, je to pro mě důležité. Osm..."
"Osmnácté narozeniny máš jen jednou v životě a je to pro tebe velký okamžik, nemám pravdu?" dořekl Bill. Dívka mluvila plyně anglicky, což bylo divné, protože Francouzi nemají rádi angličtinu.
"Yeah, přesně to jsem chtěla říct." Usmála se Jacqueline.
"Cítil jsem to stejně, proto jsem byl hrozně šťastnej, když mi přišla popřát Nena na naši oslavu." Usmál se Bill. Pak si podali ruce, Jaqueline se z toho točila hlava. Tohle, co se dělo bylo absolutně neuvěřitelné! Tom si všimnul černě napsané číslice 26 na hřbetě její ruky.
"Co to je?" vzal ji za ruku a pečlivě to sledoval. Bylo to napsané lihovou fixou.
"Uhm, no. To slouží... prostě... před halou už od pátku spí lidi, aby měli co nejlepší místa na koncertě. A je tam francouzský fanklub a tak a oni právě dělají takový seznam lidí, aby se lidi nepředbíhali a neprali se a tak. Je to docela dobré, protože můžeš odejít na noc do hotelu nebo tak a nemusíš spát před halou. Prostě tam příjdeš, zapíšeš se do seznamu, oni ti na ruku napíší číslo a můžeš odejít. Před koncertem akorát za nimi příjdeš a oni tě pustí dopředu, přibližně k lidem se stejným číslem." Vysvětlovala dlouze Jacqueline a Bill ji nabídl místo na gauči, aby si pokecali, když už má ty narozeniny.
Posadila se. Připadala si jako kdyby s nimi dělala rozhovor. Ale nějak si prohodili role, protože zpovídaná byla ona.
"Počkej, takže ty už spíš před hotelem taky od pátku? Protože máš nízké číslo." Podivil se Georg.
"Jo, přijela jsem v pátek něco před půlnocí. Bylo tam jen pár lidí a jeden člověk od fanklubu, ostatní byli na hotelu. A taky kvůli policii a tak." Vysvětlovala. Měla pocit, že kluky opravdu zajímá, jak to probíhá na druhém konci podia.
"Aha. A perete se hodně před koncertem?" zajímalo Gustava. Měl to docela daleko k publiku, tak ho to zajímalo.
"No, to si piš, jednou mi holka v půlce koncertu podpatkem zlomila malíček na noze, asi jsem jí překážela, stála jsem v první řadě a ona chtěla na moje místo, tak mi tam strčila nohu, jenže se zaklínila v mantinelu a když ji konečně vymotala, začala mi jehlou na podpatku drtit nohu, dokud mi nezlomila malíček. Byla to bolest jako prase a nevěděla jsem, jestli brečím kvůli tomu, že vás
konečně zase vidím nebo pro tu bolest na noze, bylo to šílené, ale nakonec jsem to zvládla a odhopsala jsem s váma celý koncert vepředu. Dodneška mám tvoji lahev, Gustave a tvoje trsátko doma na poličce se suvenýry." Zasmála se na Toma. Byla celkem hezká a příjemná. Trochu v rozpacích. Yuiko stála v rohu a jemně se usmívala. Celou dobu poslouchala.
"Mám nápad, kluci, tohle je na mě, pak ti něco dám a když to s tím budeš v davu mávat najdu si tě a budeš se mnou, když máš ty narozeniny. Aby ti nikdo nezlámal malíčky. Budeš to mít jako dárek ode mě." Usmála se Yuiko a Jacqueline se jí vrhla kolem krku.
"Ty jsi dneska moje štěstí, děkuju Yuiko." Usmála se. Gustav se toho chytil.
"Pak ti pro ni připravím podepsaný paličky, Yui." Usmál se hrdinsky na Yuiko. Říkal ji zkráceně Yui a jí to nevadilo. Připadala si pak mezi kluky pohodlněji. Jaqueline už ale vlítly do oči slzy a objala Gustava. Objímala ho dlouho a u toho něco tichounce lamentovala francouzsky. Gustav se prosebně koukal na Billa, o kterém věděl, že má maturitu z frániny.
Následně na to se přidali kluci. Přišlo jim správné obdarovat věrnou fanynku, když už to udělala Yuiko a Gustav.
"No, moje trsátko už máš, ale co kdybych zkusil vyhrabat nějakou kšiltovku z doby ještě když jsem měl dredy, hm? Podepíšu ti jí." Mrkl Tom. Jacqueline zrudla a měla pocit, že omdlí.
"Já, asi bych se napila trochu vody, jestli můžu poprosit. Tohle je jako sen." Usmála se a Yuiko vytáhla od Billa z minibaru lahev vody a nalila ji do sklenky. Georg stále přemýšlel a nevěděl, co by tak mohl dát on.
Pak si vzpomněl.
"Od začátku, co naše kapela existuje mám jeden náramek. Je to náramek z mušliček, co jsem si koupil na dovolený a nosil mi štěstí." Usmál se. Hrozně se mu líbili reakce Jacqueline. Byla tolik vděčná. Vlítla mu do klína, objala ho a Georg se jen zasmál obracejíc se k Yuiko se slovy, aby tohle hlavně nefotila, že kdyby se to dozvěděla jeho přítelkyně, měl by hodně, co vysvětlovat. Všichni se zasmáli. Jen Bill nevěděl. Pak ho ale něco napadlo. Spousta fanynek se stylizovalo jako on. Co kdyby... jo, to by šlo. Chtěl Jaqueline udělat radost ya každou cenu. Ani nevěděl, proč si ji tak oblíbil. Možná mu v něčem připomínala jeho.
"No, a já... já mám v plánu nákupy s Yuiko, tak tě vezmem s sebou. Ráno si pro tebe příjde Yuiko a odveze tě sem, tady se osprchneš, vezmeš si nový oblečení a Nat s Riou tě namalují a učešou, jako mě, bereš?" usmál se Bill a Jacqueline mu vlepila pořánou pusu na tvář. Zůstal mu tam malý obtisk od jejího lesku.
"Kluci vy ste tak hrozně hodný, to je neuvěřitelný. To jsou ty nejlepší narozeniny na světě!" brečela chudák malá, štěstím a dojetím. Nikdy by si nemyslela, že po těch všech útocích a otravování paparazzi by byli ochotní toho pro fanoušky tolik udělat.
*o*
Georg s Gustavem se krátce po tom, co udělali několik společných fotek, omluvili, že jdou pokračovat v relaxaci. Gustav byl dokonce objednaný na masáž, aby byl na zítřejší koncert fit.
Georg chtěl zavolat přítelkyni. Bill se ujal Jacqueline. Tom si myslel, že se jí snažil sbalit, protože se o ni až přehnaně staral. Tohle nikdy nedělal. Nikdy si netahal fanynky bezvýznamě do pokoje a už vůbec ji nenabízel sprchu a propůjčení oblečení. Její chyba, že se rozhodla spát před halou čtyři dny před koncertem, bez možnosti se umýt a osprchovat. Připadalo mu to, jakoby se Bill ujal bezdomovce.
Ale nekomentoval to. Radši. I když se Bill zdál v dobré náladě nehodlal dráždit kobru bosou nohou. Byl mrzutý. A nevěděl z čeho. Nebo věděl? Pohlédl na Yuiko, která stála u dveří koupelny. Dneska byla obzvlášť sexy. Měla kraťoučkou sukni sotva pod zadek. Vykukovali jí tetování na zadní straně stehen. A červené tričko přes jedno rameno, které sahalo těsně nad pupík. Boty na platformě a černočervené proužkované podkolenky. Vlasy měla upraveny do zvláštního rozuchu a silně mu to připomínalo Billův dřívější mohawk. Až teď si všiml, že místama má ve vlasech červený proužek.
A její oči byli rudé. Prostě dokonale sehraná. Slušelo jí to, ač její vzhled byl silně rockerský ba dokonce gothic. Tom se v těhle stylech nikdy nevyžíval. Ale u Yuiko to podrthovalo její divokost.
Zavrtěl hlavou a pocítil v sobě vlnu vzteku. Ten malej psí čumák mu leze pod kůži čím dál tím víc. Myslí na ni a pozoruje ji víc, než by chtěl.
Ona mlčela. Nevěděla, co říkat. Necítila chybu ze své strany. Neměla se za co omlouvat. Není na sáhodlouhé románky nebo na vylívání srdíček a pokud přesně tohle Tom čekal, tak narazil na ledovec.
"Budeš tam stát ještě dlouho?" "Ano," odpověděla stroze.
"Proč?" "Je tu fanynka, mojí prací je vás hlídat." "Ah... tak to jo." Odsekl Tom uštěpačně.
"A pokud ti tu vadím, můžeš odejít, protože tohle je moje práce, jak jsem řekla."
"Mám mnohem větší právo tu být!" vyjekl na ni Tom. "Jo, jasný. Máš právo na všechno, viď." Prskla zpátky Yuiko. Její hlas byl opět tak chladný.
"O co ti jde?" "O co jde tobě? Jsi nasraný, že ti nebrečím u nohou, že tě miluju, ať mě ojedeš? Tak to ne, chlapče." To už Tom stál na nohou. Sralo ho, že měla Yuiko pravdu. Přesně tohle ho štvalo a byl snad ještě víc nasranej, že na to Yuiko přišla.
"Jo, přesně tak to je, ale i když jsem nasranej, že to tak není, aspoň nejsem děvka, která se nabízí jenom proto, že někdo chce sex." Zasyčel ji nasraně Tom do obličeje. PLESK! Velká rána se ozvala celým pokojem a Tom se chytil za tvář. "Buď rád, že to byla jen facka." Usykla Yuiko, když se Tom zapotácel a opřel se o zeď. Ta malá štětka má víc síly než to vypadá. Málem mu vytočila hlavu z pantu. Zamotal se s ním svět a bolestně vydechl. "A teď vypadni, já tu mám nějakou práci." Zahuhlala a Tom opravdu odešel. Odmítal s ní být v jedné místnosti. Venku našel Lucase, kterej byl ihned ve střehu.
"Klid, klid. Rvačka na domácím území, tohle bylo od Yuiko." Zaskuhral. Došel do pokoje, zatímco Lucas běžel do kuchyně pro trochu ledu v utěrce.
*o*
Bill po chvíli vyšel z koupelny a nechal tak svoji fanynku v klidu, aby měla soukromí a mohla se osprchovat po dvou dnech, které před halou strávila. Přišel si jako spasitel. Rozhodl se, že Jacqueline půjčí nějaké svoje cool tričko, aby měla po sprše něco čerstvého. Měla na sobě krátké džínové kraťasy a stříbrné boty na podpatku. Tak chvíli prohrabával svůj kurf, dokud nenašel pár kousků, které by jí k tomu ladily. Jacqueline mu v koupelně brečela na rameni, objímala ho a děkovala mu za splněné sny, že by nikdy nedoufala, že jsou to tak skvělý kluci a už jen to, že souhlasili s fotkou bylo pro ni neuvěřitelné štěstí, zázrak. Bill ji hladil po zádech, utěšoval a užíval si pocitu, že má v náručí někoho tak křehkého a jemného, jako byla Jaqueline. Měla jemnou kůži, krásné upravené ruce a nevypadala namyšleně. Prostě pohodově. Někoho takového k sobě hledal. A Bill si v tu chvíli uvědomil, že by ji rád poznal mnohem víc. Třeba si od ní nakonec vezme číslo. Kdo ví.
Zatímco se sprchovala, vytočil číslo na Riu, jeho a Tomovu kadeřnici. "Ahoj zlato. Jo. Já vím, to je v pořádku, počítám s tebou až zítra ráno. Prosímtě, potřebuju, aby sis s sebou vzala velkej kadeřnickej kufr, zkus někde vyštrachat tu modrou barvu, co si mi chtěla minule napatlat do vlasů. To je jedno, mám tu pro tebe menší zakázku. Heh? A co když jo? To je mi jasný. Jo a prosímtě, sežeň rovné blonďaté vlasy, tak padesát centimetrů na navázání trubičkama. Uvidíš. Prosím! Rio! Dobře, dobře, dostaneš dvojnásobek. Ano, dostaneš i čtrnáct dní volna. Ah...
okay, i když nevím o co jde, slibuju. Jasný. Hele tu blond... já nevím, téměř bílou? Nebo klidně i úplně bílou, ale tmavší neber, jasný? Fajn. Díky moc!" Bill položil hovor a oddychl si. Tohle měl z krku a s Nat nic domlouvat nepotřeboval.
"Vzal sis do hlavy, že chceš dělat dobré skutky?" usmála se Yuiko ode dveří. Bill se na ní podíval.
"Nevím, prostě rád vidím v jejíh očích ty jiskřičky stěstí." "Libí se ti, heh?" Bill přikývl. "Věděla jsem, že se ti bude líbit." Dodala.
"Jakto?" "Mám na lidi čuch." Přešla ke křeslu a posadila se. Stále si mnula ruku, kterou uhodila Toma, muselo to bolet. Vlastně až teď si uvědomila, že Toma uhodit nechtěla, že to šlo samo od sebe. A že měl Tom pravdu. Mrzelo ji to, už jen proto, že od včerejší noci nemohla Toma dostat z hlavy. Líbil se jí a ona si to odmítala přiznat. Zasranej Kaulitz!
"Vypadáš smutně." Zkusil to na ni Bill.
"Tom ti řekl, co se stalo, že ano." "Řekl mi, že se právě nic nestalo." Pokrčil rameny Bill. "Byl naštvaný?" "Víc než si myslíš." "Ah... já jenom. Víš... prostě... neumím moc jednat s lidmi. Buď s nimi bojuju na život a na smrt a nebo je ignoruju. Jediný s kým pořádně mluvím je deděček a teď vy a je to pro mě hrozná změna. Vidím to přátelství, které mezi vámi je a začínám závidět. Ale na druhou stranu lidem nevěřím. Co kdyby se stalo něco víc než jen sex a prostě pak mě Tom zklamal? Já se znám a vím, že umím být agresivní, možná bych pro Toma ve finále byla sama nebezpečí. A to nechci. Proto jsem se mu nabídla, aby si mě teda zkusil, jestli chce. Ale dotýkal se mě, byl vzrušený, takže asi chtěl a... prostě jsem si myslela, že když se to stane bez jakýchkoliv citů, takže přestane a nechá mě pracovat. Jenže se začal tak stupidně ptát!" vysvětlila sáhodlouze Yuiko a silně zrudla. Nikdy neřekla tolik svýh pocitů najednou. Nikdy neříkala jak se cítí uvnitř. Nevylévala si srdíčko. Nikdy. A teď to udělala. Přiznala sama sobě, že by ráda uvažovala nad láskou s Tomem. Zakroutila hlavou. Tohle nejde, tyhle pocity musí pryč! Kde je její profesionální přistupování k problémům? "Promiň, Bille, tohle jsem nechtěla, zapomeň na to." "Nemůžu, Tom je můj brácha a přesně tohle chce. Aby ses do něj zamilovala." Prohodil Bill. Tenhle vztah bude ještě hodně zajímavý.
"Řekl mi, že jsem děvka a tak jsem ho uhodila. Dostal facku a myslím, že se právě zotavuje z otřesu mozku u sebe v pokoji." Přiznala se Yuiko a zčervenala znovu.
"Já si říkal, kam zmizel. Ani kytaru si nevzal." Pokrčil rameny Bill a dál to neřešil, protože z koupelny vylezla Jacqueline v Billově tričku, který ji hrozně nesedělo a s turbanem na hlavě.
"Ježiši Bille, do čeho si jí to navlíkl? Proč si mi neřekl? Půjčila bych jí něco holčičího, něco svýho. Pokud mnou teda neodmítneš Jac."
Jaqueine zrudla. Přišlo jí hrozně fajn, že ji Yuiko dala přezdívku, že zkracuje její jméno aniž by si o to sama řekla. Přišla si pak jako součást týmu.
"No... jasný, že neodmítla."
Yuiko se podívala na Billa. "Brouku, chceme tě za hodinu připravenýho, oblečenýho do toho vedra, skvěle nalíčenýho a absolutně v shoping náladě, zaklepem na tebe." Mrkla na něj a pak Yuiko i Jac políbili Billa každá z jedné strany na tvář. Bill se po nich zmateně ohlédl a štěbetající holky mizely ve dveřích.
"Jaký číslo bot máš?" "Ty tvoje jsou maximálně cool Yui." Zasmála se Jac, pak klaply dveře a jejich hlasy se ozývaly už jen přes dveře a pořád se vzdalovali až dokud neklaply dveře Yuičina pokoje.
"Ženský...." povzdechl si Bill. "A ten idiot Tom." Dodal a zalezl do koupelny.
***
Nakonec musel Bill klepat na holky, protože měli už půlhodinu zpoždění, což bylo divné, protože Yui nikdy nechodila pozdě. Když ale otevřela za ní se schovávala neuvěřitelně sexy blondýnka. Sladili její oblečení do modro-bíla, takže pefektně ladila.
"Ty čočky si klidně nech, jsou nový, ale ono by bylo nehygienický, kdybych je pak nosila." Usmála se Yui na Jac. Ta se tetelila radostí. Bill si všimnul, že její oči nejsou už zelené, ale azurové. Vypadala opravdu pěkně a Yuičino oblečení jí slušelo, vypadala rebelsky, ale ne vulgárně. Měla krátké bílé šaty, s modrými stužkami a modré pokolenky. K tomu měla vysoké boty z bílé kůže na platformě.
"Yui kolik těhle bot máš?" "Asi patnáct párů." Zasmála se Yuiko na Billa a tomu bylo ihned jasné, proč měla víc kufrů než celá kapela dohromady.
"Nech mě jo, s počtem kufrů mi konkuruješ. Navíc, ještě řekni, že není cool, když máš stylovou ochranku." Zasmála se. Vypadá to, že Jacqueline jí zlepšila náladu, že jí pomalu ukazuje kouzlo komunikace s ostatními lidmy.
"Já nic neříkám." Protočil piercingem v nose a usmál se. Jacquelininy vlasy byli stále rovné v mikádu, měla modré kouřové stíny a růžové tváře. V rukou držela bilý slunečník z bílé krajky. Oproti Yuiko vypadala jako anděl a Yuiko oproti ní, jako ďábel. 'Opravdu nápadité, s víc cool holkama už ven jít nemůžu.' pousmál se Bill pro sebe. Sám šel oblečený v bilých kalhotech a šedivém nátělníku s černou bundičkou. Svoje strniště oholil, protože se chtěl namalovat a Jacqueline se mu sveřila, že se jí líbí, když je buď oholený a namalovaný a nebo se strništěm a bez make-upu. Vlasy zčesal dozadu a projel je tužidlem, aby dostali trochu mokrého efektu. Vzal si jen mobil a peněženku. Zavolal do recepce, ať jim přistaví taxi do přízemního parkovistě, aby se vyhnuli očím fanynek.
"Dám si k tobě do tašky mobil a peněženku, jo?" ukázal na Yuičinu tašku přes rameno. Měla na ni nějaké ornamenty a Bill ji shledával totálně super.
To už ale i Jacqueline vyšla ven, Yuiko si vzala ještě pár věcí, na vnější stranu stehna, pod sukni, si přidělala pás s dýkou, kterou s sebou nosila neustále, pro sebeobranu. Bill se raději otočil, protože, když si Yui přidělávala pásek, bylo ji vidět spodem až do krku.
Nabídl Jacquelin rámě a Yuiko šla před nimi, jako správný bodyguard.
"Líbím se ti?" pošeptala Jacqueline Billovi do ucha, když byli ve výtahu. Ten se jen zářivě usmál a jemně ji líbnul pod ucho. "A jak."
*Jacqueline [žaklín]- typické franouzské jméno pro dívku. V povídce také můžete najít oslovení jednoduše Jac [žak] a nebo Jacque [žakí]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fee Fee | Web | 4. prosince 2011 v 12:55 | Reagovat

Ježiši, to byl tak nádhernej díl!! Normálně jsem u toho slzela jako puberťačka.
Ale tou Jacqueline jsi mi bohužel radost vůbec neudělala, spíš naopak. Já nenávidim Billa s holkama. :D Počítala jsem s tím, že mu tam dáš nějakýho krasavce.

2 mykerina.. mykerina.. | 6. prosince 2011 v 17:43 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! já chci pokračování!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama