Trip to Humanoid City - předběžné info

22. listopadu 2011 v 19:59 | Lenna Wolf
Jako první ze všech k vám přicházíme s jednou z největších fanakcí pro léto 2012.
Ale co vlastně Trip to Humanoid City je?
Česky bychom to mohli nazvat 'Letni tábor pro fanoušky Tokio Hotel'. Podařilo se nám najit krásný, levný kemp asi 70 kilometru od Magdeburgu a podle pozdější domluvy s dopravní společnosti, bychom mohli zajistit vice jak jeden výlet do města, které dalo vzniknout králům našich srdci.Zájemci hrající na nějaký nastroj (kytara, flétna) jsou vítaní. Program ještě projednáváme, ale počítáme minimálně s jednou celodenní návštěvou Magdeburgu a Loitche, uvažujeme také o soutěžích o male ceny. Počítáme s příjemnou náladou a krásně stráveným časem společně. Pokud o akci bude velký zájem a budeme mi příjemné zkušenosti, Trip to Humanoid City se bude opakovat i následující rok s přítomností i zahraničních fanoušků (Německo, Rakousko, Itálie, Švýcarsko).
Záleží nám na navázaní nových přátelství, známostí a taky na lepších nahlížení na české fanoušky a jejich stmelení.

Přesná cena ještě není stanovena, snažíme se vyjednat nějakou skupinovou slevu v kempu. Jednáme na výši zálohy, takže akce se opravdu v samých počátcích.
Nicméně už teď bychom rádi věděli, seriózně, kdo by měl o akci zájem a opravdu by jel.
Přibližné datum akce je v srpnu roku 2012 (rady bychom, aby se kemp konal ještě 15.08. kvůli narozeninám klipu Durch den Monsun). A doba trvaní je přibližně týden až deset dní.
Doprava autobusová. Pojištění možné zařídit skupinově. NUTNé JE VYPLNIT ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU (dodáme ke stažení později) A SLOŽIT ZÁLOHU (o výši zálohy se ještě jedná)

Kdo by mel zájem, prosím, obraťte se na náš e mail: trip.to.humanoid.city@gmail.com
Zatím je vše jen informační, abychom věděli, zda-li zaplníme cely autobus, nic není závazné, ale uvítali bychom, aby lide, co projeví zájem nyní, měli zájem i nadále a my viděli jejich jména i na závazných přihláškách.


Pro zájemce mladší 18ti let bude připravená i přesnější informační brožurka s čísly na organizátory akce, aby rodiče neměli o své děti strach a také dokument se souhlasem a případnými podmínkami organizátorů, který zašleme přímo domu, který rodiče budou muset podepsat a odeslat na přiloženou adresu.

Doufáme, že se vám akce libí a že se již v srpnu roku 2012 uvidíme v autobuse na cestě do Ferienpark Zichtau, plni očekávaní a dobré nálady.
Přejeme všem krásné dny
Show Some Love Team
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama