Playing With the Ice Cube 3.

19. listopadu 2011 v 10:00 | Lenna Wolf |  Playing with the ice cube

Autor: Destiny (Lenna Wolf)
Warning: HeteroI kámen hřeje


V celém domě bylo téměř ticho. Georg hrál X-box, Gustav si četl na terase. Bill se sprchoval a Tom si připravoval pití. Psy si hráli na zahradě. Všichni Kaulitzovic psy. Jen Yuko tam mezi nimi nebyla. Byla v pokoji své paničky, seděla u ní a hlavu měl položenou v jejích dlaních.

Yuiko šeptala sladká slova lásky a oddanosti. Dveře měla pootevřené, takže když Tom opouštěl v tichosti kuchyň se sklenkou whisky s kolou, zaslech, jak šeptá. Nahlédl proto škvírkou. Yuiko seděla na zemi u postele na měkkém koberečku a Yuko seděla naproti ní. Koukali si do očí, jen na Yuiko bylo něco divného. Její nebyli modré. Ale jantarově žluté. Tom nakrčil čelo a sledoval její obličej dál. Ano, byli žluté. A tekly z nich slzy. Bylo divné vidět ji plakat. vypadala tak křehce, když se velké slzy kutáleli z jejích očí. Přesto se ale slabě usmívala. Pak se odtáhl ode dveří a jemně zaklepal. Slyšel šustění.

"Ano? Dále." Odpověděla mladá dívka a Tom tedy vešel. Yuiko měla zakloněnou hlavu a prst měla strčený v oku, pak si kápla do každého oka kapky do oči, zamrkala a s kameným pohledem se podívala na Toma.
"Je všechno v pořádku? Uhm, já... slyšel jsem... Vzlyky." Podrbal se za krkem, vlastně ani nevěděl, proč tu byl a mluvil s ní.

"To je v pořádku, potřebuješ něco?" "No, není tu nic k jídlu, jen alkohol. Tak... jestli bychom nezajeli do krámu."

"Dobrá. Hned? Nechám tu Yuko s ostatními a pojedem, okay? Jen... se převléknu." Tom si nemohl pomoct, ale Yuiko mu připadala nervozní. Rozhodně nervoznější než předešlé dny. Byli spolu už čtvrtý den zavřeni v jednom domě. Ponorka mezi kluky nehrozila, byli zvyklý, dělali výlety, jen Yuiko a Yuki do jejich zvyklostí prostě nezapadali. A ani ona nevypadala moc vesele.

"Opravdu se nic neděje?" pozvedl obočí Tom. Něco mu tu nesedělo a rozhodně se mu nelíbilo, že o Yuiko a Yuki nic nevěděl. Měl by si je zkusit projet aspoň googlem.

"Ne, neděje, jsi hodný, že máš starost, ale to je právě to, co nechci, abys měl." Začervenala se trochu a na jejích jemných snědých lících to vypadalo roztomile.

"Fajn. Dojdu říct klukům, že jedeme na nákup, jestli mají nějaká přání, tak kdyžtak nějak až za hodinku a něco vyrazíme, okay? Nespěchej." Musel se usmát. Yuiko se jaksi nedokázala udržet ve své nepřístupnosti. 'Vždyť je ještě malá, něco ji musí chybět.' pomyslel si Tom a napil se své whisky.


O půl hodiny později


Yuiko byla stále zalezlá ve svém pokoji. Vykoupala Yuko, venku ji vyčesala a osušila, pak ji pustila ven, hrát si s ostatními psy. Ale Yuko se evidentně moc nechtělo. Její povaha byla velmi zvláštní. Chvíli se se psy očuchávala a pak si šel každý pes za svým a Yuko si stoupla k proskleným dveřím a smutně koukala dovnitř, myslíc sí, že ji už panička nechce. Yuiko se zatím sprchovala a kluci se sešli ve velkém obýváku. Bylo to vůbec poprvé, co byli spolu a Yuiko s nimi nebyla.

"Takže vám se nechce, jo?" podíval se znovu Tom po ostatních klucích z kapely.

"Ne, mě rozhodně ne," namítl Gustav. Sotva odtrhnul oči od knížky.

"Já než bych se připravil tak bude mít Yuko pětinohý štěňata." Zakroutil hlavou Bill.

"A já mám rozehraný San Andreas, chlape, od toho se nehnu, znáš mě." Pokrčil rameny Georg a Tom si povzdechnul.

"Tak to vypadá, že budu muset jít s psím čumákem sám." Svěsil hlavu mezi ramena.

"Ještě řekni, že ti to vadí." Zaksichtil se Bill. Tom se na něj podrážděně podíval.

"Nějak mi vadí, nevím proč." Pokrčil rameny. "Ale líbí se ti." "A jemu se líbí každá." Přidal polínko do ohně Gustav. Toma všichni znali. Znal ho skoro celý svět. Všichni věděli o jeho slabosti k dívkám.

"No, ošklivá není, ale jak jsem řekl, něco se mi na ni nezdá." "Nejde do ní, protože ví, že nemá šanci. Je to studený vlčí čenich." Namítl Georg. Tom měl pocit, že se ho k něčemu snaží vyhecovat a taky se jim to dokonale dařilo.

"Hej! Kdybych chtěl, tak ji můžu mít, stejně jako všechny před ní."

"A proč nechceš?" ušklíbl se Bill.

"Protože se bojí o svoje vysoký ego. Ji nedostaneš, Tome, neveřím tomu." "Já ji ani nechci dostat."

"Ale v posteli může být dobrá." Najednou se Gustav začal víc zapojovat. Dokonce si založil, zavřel a odložil knížku a svýma hnědýma očima sledoval Tomovy reakce.

"To se ale Tom nikdy nedozví." Zasmál se Bill. Tom byl zmatený. Nechtěl, aby si z něj jeho bratr a kamarádi dělali srandu.

"A vsadím se s tebou o co chceš, že dozvím." Řekl nakonec po dlouhém mlčení. Georg spráskl ruce a zlomil se v pase pod náporem záchvatu smíchu. Tohle -přesně tohle- čekal.

"Jo? V tom případě pokud ji nedostaneš do půl roku, dostanu tvoje zlatem vykládaný brýle. Ty co si měl v Rusku, pamatuješ? Mě stejně sluší víc." Řekl Bill a očividně se bavil.

"A když dostanu, pozveš Adama Lamberta na rande." Založil si ruce na hrudi. Věděl, že Bill Adama opravdu neměl rád. Nechtěl, aby si s ním něco začínal. Chtěl ho vytrestat za jeho drzost. Chudák Adam.

Bill chvíli přemýšlel.

"A nebo s Bushidem? Vyber si..." zasmál se Tom. Věděl o klucích, kteří o Billa stáli. Tihle dva ho napadli jako první. Nicméně, Bushidovi by ho asi nepodstrčil. Má k němu respekt a docela se bál o Billův zadek.

"Dobře, dobře, máš to mít, půjdu na večeři s Adamem." Protočil oči.

"A políbíš ho! Ale dávej si pozor na novináře." Zahihňal se Tom."Sráči!" zařval Bill, ale nakonec přikývl a podali si na to ruce. Bill doufal, že Tom sázku prohraje.

"Uhm, neruším?" ozval se tichý hlas. Nezněl tak vysoce, ani arogantně a chladně. Yuiko něco trápilo a bylo to dokonce i slyšet. Všichni k ní vzhlédli a okamžitě začali přemýtat, jak dlouho už tam stojí a kolik toho slyšela z rozhovoru dvojčat.

"Ne, copak?" kouknul na ni Georg. Yuiko na sobě měla krátké fialové tričko, těsně pod prsa, a černé kraťasy. Krátké, do pulky stehen. Fialové nadkolenky sladěné s tričkem a vysoké kované boty po kolena na vysoké platformě. Vypadali dost těžce.. Na rukou měla kožené pásky a náramky pokované hroty. A její kůže na rukou byla zdobena haldou tetování, stejně jako na břiše i zádech. Bill vyvalil oči a ihned k ní došel.

"Páni, kde si je sehnala? Ty jsou cool!" Yuiko překvapeně vydechla.

"Jsou z jednoho goth obchodu v zapadlé části Tokya. Mám je ráda. Můžu ti je někdy půjčit." Pousmála se. Vlasy měla rozpuštěné, spadali ji na záda. Její oči byli černě orámovány a duhovky ji svítily fialově. V tu chvíli všem došlo, že i její modré oči nebudou tak úplně přírodní, ale že nosí čočky.

"Tam mě někdy vezmeš, chci ten obchod vidět." Zabručel Bill zamyšleně a sledoval její zdobené zápestí i tetování.

"Jednou určitě jo. Uhm, chtěla jsem jen, že jsme připravené, já i Yuko, takže můžeme jet, jestli se ti chce, Tome." Podívala se na něj svýma fialovýma očima a Tom si nevěděl rady. Byl plný pocitů ještě z toho, že tuhle holku má zlomit a dostat se jí mezi stehna.

"Jo, jasný, můžeme jet, jen si skočím pro peněženku a..."

"Klíče mám já, ty nehledej, dneska řídím já." Usmála se a zamávala klíčky. Tom se na ni ušklíbl. Neměl rád, když jeho auto řídil někdo jiný. Nakonec ale přikývl a došel si pro peněženku, telefon a mikinu. Yuiko zatím vpustila Yuko do domu, chvíli si s ní povídala a nakonec řekla klukům co a jak.

"Jinak je vykoupaná, voní, takže jestli si ji chcete vzít na gauč nebude vám smrdět pod nos a ani línat, jen jestli se nechá." Usmála se Yuiko a kluci opravdu nechápali, kam zmizela ta mrcha... chladná, zlá a nepřijemná potvora.

*o*

"Máš velké tetování." Zahuhlal Tom, když nastoupili do auta. Šel za ní a vyděl potetovaná záda, ostatně ani ruce a břicho nebylo k přehlédnutí, ale do dneška Yuiko nosila dlouhé rukávy. Tom měl pocit, že nosí japonské školní uniformy. Někdy se jí na to musí zeptat.

"Neviděl si všechno." Yuiko zastavila načervenou a podívala se na Toma. Ten ji sledoval také.

"Opravdu? Kde všude máš tetování?"

"Všude." Pokrčila rameny, zasmála se a rozjela se, když blikla zelená.

"Jak jako všude, na stehnech nic nemáš." "Mám. Jen to není videt, mám tam tetování speciální barvou, která je vidět jen pod UV lampou, víš.

Mám potetované celé tělo. Kromě obličeje, dokonce i uši. A prsa... intimní partie." Dodala a zčervenala. Tom naproti tomu ucítil zvláštní teplo v břiše, byla pokérovaná i mezi nohama?

"Opravdu?" "No, přesvědčovat tě nebudu." Zasmála se nahlas Yuiko.

"Heh... a co máš všechno vytetované?"

"Svůj životní příběh a svoje cíle. Je to tradice v naši rodině. I můj otec byl celý potetovaný. Jen to nikdy nebylo vidět. Nebo alespoň tak mi to říkal dědeček." Tomovi ale v hlavě uvízl fakt, že je tetovaná i v intimních partiích, co má asi vytetovaného tam? Yuiko zajela na parkoviště u velkého obchoďáku a zaparkovala. Tom zatím vylezl a Yuiko využila situace, že je sama.

Zavřela oči a po chvíli viděla Billa, jak jí hladí po hlavě, slyšela, jak jí šeptá, že je to krásný pejsek. Zvedla se v ní vlna nevole. Ale nechala to být. Jeho hlazení a velké dlaně jí dělali dobře. Rozhlédla se okolo, Gustav si četl na pohovce a Georg seděl vedle ní na zemi a hrál tu blbou videohru. Vstala a proběhla dům. Všechno bylo v pořádku, nikde nic zvláštního. Dům byl v bezpečí. A tak se vrátila dolů, Bill se mezitím posadil na gauč a sledoval Georgovu hru. Vyskočila si k němu na gauč, stočila se do klubíčka na jeho klíně a hlavu mu strčila pod ruku. Oba se uvelebili a ona opět usnula.

Yuiko otevřela oči. Yuki byla spokojená, dům byl v pořádku, sama to viděla. Rozhlédla se okolo a viděla Toma, jak na ní překvapeně zírá.

"Hej, jsi okay?"
"Jo, promiň jdeme, jen jsem se zamyslela."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fee Fee | 21. listopadu 2011 v 15:32 | Reagovat

To je fascinující, jak jsou ty dvě provázaný... Ta sázka je naprosto libová. Šíleně si přeju, aby Bill prohrál!! I když ještě víc bych to chtěla, kdyby byl místo Lambuřta Anis. :D
Sladký, jak jinak na Billa než přes hadry a kérky. :)
A Tom měl zlatem vykládaný brýle, jo? Nevim o tom nebo sis to vymyslela? :D
Jinak to UV tetování mi vždycky připadalo jako solidní píčovina. Znáš německou zpěvačku Jennifer Rostock? Ta je taky hodně potetovaná, a nádherně. *__*

2 mykerina mykerina | 22. listopadu 2011 v 7:38 | Reagovat

sakra :D že já si tohle nepamatuju, když si mi to dávala kdysi číst :)))) mě se to libově fakt libově zamlouvá :)

3 Lenna Lenna | 22. listopadu 2011 v 9:28 | Reagovat

[1]: Ted nwm kam ti mam odepisovat tvl, jestli tu nebo na FB xD

Me se UV kerky docela dost zamlouvaji, kort kdyz kde o mista jako je oblicej, krk atd.
Tom mel zlatem vykladane bryle naposled jak byli v Rusku, a Jennifer neznam xD

[2]:  Myky, mozna proto, ze ta povidka je psana cela upa znova, nema to ted moc spolecneho s tou placaninou xD

4 RsM-JinJang RsM-JinJang | 22. listopadu 2011 v 18:43 | Reagovat

*
[3]: Prý 'placanina', tvl.. mě ten nápad náhodou nadchl (ta první verze).=o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama