Playing With the Ice Cube 2.

12. listopadu 2011 v 10:00 | Lenna Wolf |  Playing with the ice cube

Autor: Destiny (Lenna Wolf)
Warning: Hetero
Maska křehkého těla


Tom naprázdno zaklapal pusou. Nedokázal ze svého hrdla dostat ani hlásku. Sledoval dívku před sebou. Vždyť nemohla mít ani maturitu!

"Kluci, tohle je Yuiko Tanaka, šéfka týmu bodyguardů. Pokud budete cokoliv potřebovat ohledně ochrany, obraťte se na ni. Yuiko, tohle je Gustav, Georg a dvojčata-mladší Bill a starší Tom." Uvedl na pravou míru.

Probral ho až Gustav, který vstal a šel podat malé dámě ruku.

"Dobrý, jsem Gustav. Uhm, bubeník." V jeho hlasu byl až hmatatelný respekt. Hned po něm vstal Georg. Gustav mezitím pevně stisknul dívčinu ruku. Její výraz se neměnil. Byl furt stejně kamenný.

Tom trošku naklonil hlavu. Dívka před ním byla na stoprocent japonka. Měla snědší kůži a malý nos. Vlasy měla světle hnědé, s ofinkou, dlouhé až po pas. Rovné jako hřebíky. Co ho ale nejvíc upoutalo na jejím nehybném obličeji, byli oči. Měla je azurově modré. Vypadalo to hrozně zvláštně, ale mělo to své kouzlo, to musel uznat.

"Já jsem Georg, hraju na basovku." Usmál se vlídně Georg a její modré oči si ho změřili pohledem. Trochu cukla koutky, ale vypadalo to spíš jako bolestná grimasa, jako by ji Georg stoupnul na nohu.

Tom se díval dál. Měla sněhově bílou košili. U krku měla modrý šátek a tmavěmodré sako. Skládanou sukni v barvě saka, krátkou do půlky stehen. Vypadalo to sexy. Dlouhé bílé nadkolenky a modré formální tenisky. Vypadala neškodně, do té doby, dokud jste si nevšimli celého jejího zjevu. Byla drobná a Tom si pomyslel, že musela být ještě určitě panna.Další, kdo vstal, aby podal ruku byl Bill.

"Bill, zpěvák. Uhm... nevadilo by, kdybych nabídnul tykání?" zeptal se s očekáváním v očich sledoval Yuiko.

"No..." promluvila po dlouhé době. Podívala se na Billa a zvláště dlouho hleděla do jeho očí. Nakonec opět cukla koutky."Asi tady všichni budete starší než já, jsme tým, takže tykání příjde vhod." Pronesla nakonec a Bill si témeř oddychl. Yuiko stiskla znovu Billovu ruku. "Jsem Yuiko. Ahoj." Její hlas byl tak odměřený. Tomovi to celé nelezlo do hlavy. A když se její oči setkali s těmi jeho, vysilajíc jasný signál, že také od něj čeká přivítání, podíval se na Davida a posměšně prohlásil.

"Tohle nemyslíš vážně, že ne Davide." Pozvedl obočí a čekal odpověď. Marně doufal, že se teď Dave i Yuiko začnou tlemit na plné obrátky a řeknou, že si z nich dobře vystřelili. Že za chvíli příjde nějaký chlap jako hora, který bude chránit jeho a hlavně jeho mladšího bratra. Takhle to spíš vypadalo, že by to měl být on, kdo by chránil Billa a dokonce i malou Yuiko.

"Ano, Tome, tohle myslím smrtelně vážně. Máš s tím nějaký problém?" Davidovi bylo jasné, že pokud někdo bude mít problém, bude to Bill se svými DIVA náladami a nebo Tom se svými OCHRÁNCE náladami.

"Vždyť to je ještě dítě, má vůbec občanku? Jak nás může chránit, když ji po bradě ještě teče mlíko?"

"A ty jsi nasranej, že není tvoje, co?" odbyla ho Yuiko. Neměla potřebu někomu něco dokazovat. Mohla se sebrat a odjet dokončit svou práci v Tokyu.

"No, tak to určitě, maličká." Obořil se na ni Tom a vstal. Došel k ní a podal ji ruku. "TOM." Zabručel s důrazem. Její ruka byla až překvapivě měkká a teplá. Stisk měla velmi pevný. Náhle Tomovým tělem projela ostrá bolest a dopadl na kolena. Jeho ruka byla zkroucená za zády, dlaň mezi lopatkami. Bill polekaně vyjekl a chtěl jít svému bratrovi pomoct od malé mučednice, ale zastavili ho tři ruce. Ruce Georga, Gustava a dokonce i Davidova ruka na jeho rameni. Tohle bylo mezi Tomem a Yuiko.

"Jestli máš problém, tak si ten svůj heboučkej xichtík ochraňuj sám. Nebudu tady někomu něco dokazovat a už vůbec ne namachrovaný nicce jako jsi ty." "Yuiko..." napomenul ji trochu David a ona Toma pustila. Ten dopadl na všchny čtyři a pak se posadil a mnul si rameno.

"A jak se jmenuje tvůj pejsek?" chtěl odvézt od tématu Bill a pomáhal Tomovi na nohy.

"Jmenuje se Yuko. Je to vlk, ne pes, tak se takhle o ní prosím nevyjadřujte. Je to můj nejlepší přítel proto, chodí všude se mnou. S Davidem jsme se dohodli, že s námi bude i na tour, prostě neustále. Je milá, nekouše, ale nedívejte se jí do očí. Nemá to ráda. Na mazlení moc není, to se nechá jen ode mě, ale drbání za uchem má ráda." Tom si na okamžik všimnul, jak tvář Yuiko zjihla. Oddaně se dívala na svou vlčici u její nohy a sněhobílá Yuko jí pohled opětovala se stejnou láskou. Yuiko si k ní klekla, pohladila její velkou hlavu a chvíli ji něco šeptala. Nejspíš japonsky. Yuko olízla své paničce tvář a ona se upřímně od srdce zasmála. Vypadalo by to, jako kdyby úplně ignorovali svět okolo sebe... pak jí podrbala za uchem a vlčice se opět usadila u její nohy, když Yuiko vstala.

"Trochu pozměníme dosavadní zvyky. David vybral ještě pár pánů do týmu, společnými silami jsme je zkontaktovali, jsou to celkem čtyři pánové, každý budete mít dva své bodygardy. Já s vámi budu chodit se všemi. Přesuny proběhnou pokud možno co nejrychleji, tímto se omlouvám, ale nebudu vám moci dovolit podepisování venku před hotely a v žádných velkých davech. Pokud budete chtít podepisovat, vyberu od fanoušků papíry na podepsání a podepíšete je v hotelu a nebo v tourbuse. Z hotelu do tourbusu budete chodit po jednom, jak jsem řekla vy, vaši osobní strážci a já. Ráda mám všechno pod kontrolou. Nosím u sebe zbraň, sečnou." Povyhrnula si sukni a odhalila malou dýku. "Je velmi ostrá, doporučovala bych se jí moc nedotýkat. Jde pouze o sebeobranu. Nepoužiju ji na útok. Návštěvy na hotelu budou probíhat s mým vědomím a po tom, co dívku zkontroluji. Omlouvám se, ale tohle je nutné. Útočník může mít komplice, který se vám bude chtít dostat do kalhot." Dokončila Yuiko. "V případě dotazů budu vždy na blízku. Před každým přesunem dostanete podrobné informace. Domluvíme se na podpisech a tak dále a tak dále. Někdo něco nechápe?" přejela pohledem po chlapcích. Všichni měli trochu vyděšené pohledy. Kromě Toma. Jeho pohled byl vzdorovitý a naštvaný. Když se dlouho nikdo neozýval, cukla opět koutky.

"Fajn, to jsem ráda, takže pokud jsem dobře slyšela, Georg a Gustav mají byty tady v Berlíně, vy máte dům v Hamburgu, je to tak?" ukázala na dvojčata a ty si vyměnili své pohledy. Nakonec oba kývnuli. "Ale máme tu i společný menší domek na kraji města." Dodal Tom.

"Můžete tam být všichni čtyři a já s Yuko?" zeptala se. Tom ji chtěl říct hnusným tonem, že pro ni a pro její psisko určitě ne ale pro ostatní ano, ale nakonec jen kývnul. Bylo lepší se s ní nehádat.

"Bylo by dobré, kdybychom tam mohli zůstat a nejlépe i vy, Joste, útok mohl být směřovaný na kohokoliv. Do té doby než se opět rozjede turné. Ráda bych vás měla pod dohledem a Hamburg je teď trochu z ruky. To snad pochopíte." Všichni kývnuli. Yuiko se konečně na chlapce usmála, ukázala tak své rovné bílé zuby. "Věděla jsem, že se dohodneme. Zítra přesuneme Georga s Gustavem do domku a pak zajedeme pro vaše kufry na turné a pro psy. Přeji příjemný den, pánové, kdybyste chtěli jít do města, jsem v pokoji hned naproti Davidovi." Pak dala povel své vlčici a obě zmizely ve dveřích.

"No ty vole!" řeklo všech pět mužů najednou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fee Fee | 12. listopadu 2011 v 17:08 | Reagovat

To je nářez. :D Brala bych ty díly klidně dvakrát tak dlouhý, je to opravdu poutavý. :)

2 PeTiŠka PeTiŠka | Web | 12. listopadu 2011 v 18:20 | Reagovat

souhlasim, nakonec jsem se do toho pustila i já...jsem asi divná, ale hetero mě začíná poslední dobou brát!:D o:)
těšim se na ten sex! :D (tutudu...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama