Most Wanted I.- First in the Blacklist 4.

3. listopadu 2011 v 10:00 | Lenna Wolf |  Most Wanted I.
autor: Lenna W.K.T. & Mykerina

(Bill)
"Tome, co to děláš?" vydechnu. Nenechává mě to chladným a to vůbec. "Bojíš se prohry?"
"Ne, zkouším, co mě čeká," vydechne mi do ucha a silně se otře o můj zadeček.
"Tome," vydechnu, zaryju nehty do zdi. Je mi to příjemné, ale nemá mi to být příjemné. Nesmí! Skousnu si ret. Jeho rty putují po celém mém krku a zanechávají mokré cestičky. Usyknu. Cítím jeden příval vzrušení za druhým. Sakra, já snad prohraju záměrně. To teplo, které z něj vyzařuje, je naprosto rajcující, dostává mě do kolen.
"Tome, no tak…" otřel se o mě znova, je vzrušený, můžu to cítit přes všechny ty vrstvy látek. Skousnu si ret snad ještě více než předtím. Jeho ruka mi drží ruce, abych se nemohl bránit, ale já bych se nebránil. Ta druhá putovala po mém bříšku a bocích. Můj vzrušený klín se otřel o zeď při dalším Tomově nájezdu. Ach bože! Chci ho!

Z dálky se najednou ozvaly hlasy motorek. Tomovy ruce najednou pustily ty moje. Ale neodtáhnul se, dokud se motorky nezačaly objevovat. Když se odtahoval, přejel mi po zadečku a pořádně ho stisknul. Odžduchnul jsem se od zdi a sledoval, jak se prostor zaplňuje. Tom rychle skočil do auta. Vsadím se, že se bál výsměchu z boule v kalhotách. To já taky, a tak jsem si raději rychle kleknul a připravoval světlice na startovní čáru. Mezitím jsem se trošku uklidnil.
(Tom)

Oh, kurva, tohle bylo maximálně hot. Ještě teď jsem vzrušený na nejvyšší možnou míru. Musím vyhrát. Musím. Přece se nepřipravím o to nádherný stvoření. Jo, nadávám mu do děvky, ale to je proto, že po něm až moc toužím. Mrzí mě, jak to mezi námi dopadlo, ale tehdy jsem fakt jeho sestru chtěl jenom ojet. Nic víc. Neříkám, že u něj je to jinak, ale rozhodně bych jej bral na více nocí. A celých prošukaných. Někdo mi zaklepe na sklo. Stáhnu okýnko.

"Připraven na start?" zašklebí se na mě jeden z Billovy party. Jen mu kývnu a nastartuju. Přijedu ke startovní čáre. Bill už tam čeká. Je v tý kombinéze fakt kurevsky sexy. Mrknu na něj. Bohužel nevidím jeho reakci, protože má na hlavě přilbu.
"Připravit, pozor. Start!" podprsenka spadne na zem a já dupnu na plyn. Se skřípěním pneumatik vyrazím vpřed. Kouknu do zpětnýho zrcátka a zjišťuju, že mám Billa těsně za zadkem. Nezdá se, hošánek. Ušklíbnu se a sešlápnu pedál až na podlahu. První prudká zatáčka. Krásně ji vyberu. Sakra, on se mi fakt úplně lepí na zadek. Ale ať si hošánek nemyslí, že nade mnou vyhraje. Hodím oko na tachometr, už bychom měli končit první kolo.
Velmi prudký roh, zatáhnu za ruční brzdu a otočím se na ni. Stále jej sleduji ve zpětným. Bill musel přibrzdit, ale drží se obstojně. Projedu cílem jako první a musím se sám pro sebe usmát. Jsem si jistý svojí výhrou. Uchlácholen jsem nedával pozor a ta malá potvora mě předjela. Zablikám na něj světlama. V druhým kole nemám šanci jej předjet. Ok, takže třetí. Dostanu se na jeho úroveň, otočí ke mně hlavu a já mu pošlu vzdušný polibek, šlápnu na plyn a jsem před ním. Yeah. Nemá šanci. Dojedu třetí a trošku zpomalím. Přece jej nepotopím až takhle moc. Bill mě dojede a ukáže prostředník. Mno tsss. Přidám rychlost, zařadím a najednou uslyším houkačky. Kurva, to si dělají srandu. Kouknu na Billa, který prudce zabrzdí. Shit. Sotva otočím hlavu, naproti mně je SUV, zalapám po dechu. Šlápnu na brzdu a hodím zpátečku. Rozhlídnu se, ale Billa nikde nevidím. On to plánoval! Hajzl jeden! Zatnu zuby, když do mě SUV drce. Kruci, to byla rána, kdyby najel v plný rychlosti, tak jsem rozsekaný.
Zkusím jej setřást. Kličkuju uličkami, ale stále se mi lepí na prdel. Už jsou dokonce dvě. Sakra, tohle nevypadá dobře. Šlápnu na plyn a vytáhnu tachometr na 350, v týhle rychlosti se už Lambo špatně ovládá, ale musím to zvládnout. Celkem se potím. Jestli mě chytí, půjdu si sednout na hodně dlouhou dobu. Musím zariskovat. Vjedu do protisměru. Kličkuju mezi auty a čekám, kdy se mě ti zmrdi pustí. Najednou se ozve rána. Otočím hlavu. Jedno SUV je ze hry, ale stále je tu to druhé. Kouknu na palubovku, kde mi bliká světlo, že mi dochází šťáva. Kurva, dnešní den je celej posranej. Další drcnutí. Kurva, poškrábe mi lak! Shit, vlakový přejezd. A bliká. Blížím se k němu, už padají závory, pustím nitro a zavřu oči. Tohle musím stihnout. Projedu na poslední chvíli. Vteřinu později a sebere mi to zadek. Zprudka vydechnu, ale není čas se vydýchávat. Musím vypadnout. Kličkuju mezi uličkami a dojedu až ke golfovýmu hřišti. Prorazím bránu a jedu přes trávu až na druhou stranu, kde je skladiště. Sjedu do podzemní garáže a zastavím v tom nejtmavším rohu. Vypnu světla i motor a čekám.

(Bill)

Sakra, někdo nás musel prásknout. Veliká výhoda motorek je to, že se ztratíte a ani si vás nevšimnou. To jsem právě taky udělal já. I když mě svědomí kouše. Nechal jsem ho tam. Vyzval jsem ho a nechal ho tam. Tohle se nedělá, není to fér.
Dorazím do garáží. Ihned sesednu. Nasranej, že je sázka neplatná a že buď já nebo Tom máme v partě zmrda, co donáší chlupatejm. Vlezu do lednice a vyndám pivo. Otevřu ho a prudce dosednu na gauč v rohu místnosti. Kurva, on tam zůstal. Doufám, že ho nedostali, že jim ujel.
Vtom si to uvědomím. Jsem nervama zelenej. Kvůli Tomovi. Mám o něj strach, a to mě znepokojuje ještě víc. Pokud ujel, myslím, že si spolu budeme muset promluvit ještě dnes. Postupně přijíždí zbytek party. Všichni náladu pod psa, stejně jako já.

"Jak dopadli?"
"Nevím, ujeli jsme, stáli jsme na čáře a najednou se tam kolem nás objevili SUVčka. Schovali jsme se mezi stromy a neviděli nás. Zbytek táhli před sebou, ale myslím, že jim ujeli všichni. Akorát nikdo nevíme o jejich bossovi, museli ho hnát hodně daleko."
"Shit!" vykřiknu jen. V tom se venku ozve další randál. Vylezu ven z garáží, ale neměl jsem to dělat. Tomovo rozmlácené auto mi najede na nohy a ještě cenťák a nemám končetiny. Tom vylezl z auta. Značně se mi ulevilo a i moje rty se roztáhly do jemného úsměvu. Jenže můj úsměv mi okamžitě spadl, když se rychlostí uragánu přiřítil až ke mně a přitiskl mě ke zdi. Držel mě pod krkem, že jsem nemohl ani dýchat.

autor: Lenna W.K.T. & Mykerina
betaread: Janule
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama