Playing With the Ice Cube o povídce + prolog

29. října 2011 v 2:34 | Lenna Wolf |  Playing with the ice cube


Autor: Destiny (Lenna Wolf)
Warning: Hetero
***
O povídce: Příběh se začíná odehrávat po koncertě, kdy na Billa vystřelí neznámá osoba z davu. Před kulku skočí bodygard a na následky svých zranění zemře. Jenže jeho místo v teamu nemůže být prázdné a tak ho zaujme mladá Yuiko Tanaka, kterou objevil David přes svoje známé až v dalekém Japonsku, kde je Yuiko národní hrdinka.
Povídka asi moc nenadchne romantické duše, protože autorka jí zrovna moc nelibuje xDYuiko Tanaka
Je mladá dívka, sotva oslavila osmnácté narozeniny. Je míšenka. Její otec byl úspěšný a velmi vážený japonský podnikatel a matka sestřenice dánské královny.
Když byla ještě malé dítě rodiče ji zabila Yakuza (Japonská mafie) a ona celý svj život zasvětila tomu, aby se vrahovi jednoho dne pomstila. Pomalu začala likvidovat mafii, spoustu jich dostala do vězení a celé Japonsko ji začalo milovat. Vidí v ní nadějné světlo bezpečnějšího života. A právě ona se má postarat o bezpečí mladé kapely.
(Jako předlohu postavy Yuiko jsem si vybrala postavu GoGo Yubari z filmu Kill Bill, její představitelka se jmenuje Chiaki Kuriyama. Je to opravdu krásná herečka xD)


Yuko
Je velmi vzácná bílá vlčice. Je oddaná své paničce Yuiko. Když byli obě malé, Yuiko se ztratila v lese, když byla na výcviku Ninjitsu (bojové umění Ninji) u jejího dědečka. Našla malé bílé štěně. Vlk pomohl Yuiko z lesa a ta mu na oplátku dala nažrat čímž zachránila jeho život, dala mu svou náruč, vděčná za záchranu života, který by určitě uhasl v japonských lesích. Yuiko nedá bez Yuko ani ránu. Jsou totiž více než jen dobrými přítelkyněmi, ale jejich duše, jsou spřízněné.


Tom Kaulitz
Nedávno s bratrem oslavil jednadvacáté narozeniny a jejich životy dostali jiné rozměry. Jediné, co se pro Toma nezměnilo.... chtěl vlastnit každou dívku, kterou potkal. Ať byla sebechladnější.


Bill Kaulitz
Stále potřebuje dokazovat svému dvojčeti, že není zas až takový machr, jakým se dělá. Stále miluje nakupování, stále hledá svoji pravou lásku. Teď je jeho hledání stížené strachem o život.

-----------------------------------------------------------------------
Prolog
"Agh Bille, jsi v pořádku?" vydechl Tom, když vešel do hotelového pokoje svého bratra. Celý den nevycházel, jídlo dovezené poslíčkem bylo netknuté. Bill se bál vycházet ven a nebylo se čemu divit.

Je to asi dva dny zpátky, co tragicky zahynul jeden z jejich bodyguardů. Dělal svou práci a chránil život kluků. Bylo to hrozně smutné. Skvělý otec a milující manžel. Teď už bohužel nežije.

"Je mi to tak líto, Tome, tak strašně moc líto." Vydechl Bill a s brekem svoje dvojče objal. Nevěděl, co dělat, cítil se strašně. Vždyť Tony umřel kvůli němu.
"Byla to jeho práce." Vydechl Tom a konejšivě hladil svého bratra po zádech. Nevěděl jak se cítí. Kulka nebyla mířená jemu. To Billovi Tony zachraňoval život.
"Proč mě lidi nenávidí, Tomy?" vzlyknul znovu. Nechápal to, proč na něj někdo chtěl střílet? Proč zrovna na něj? Proč nemohl střílet na nějakýho hnusnýho teroristu? Nikomu nic neudělal a lidi na něj přesto střílí, ten magor mohl zabít mnohem více lidí, mohl zabít fanynku, vždyť jejich fanoušci jsou vesměs ještě malé děti!
"Ale no tak, brácha..." snažil se Tom jak jen to šlo. Ale skutečnost, že někdo chtěl, aby Bill umřel a stále běhá na svobodě je značně frustrující. Nehledě na zlomenou ženu Tonyho a témeř osyřelé děti. Bill se rozhodl je zajistit, alespoň finančně. Víc udělat nemohl a ani nevěděl, zda by o to Claire vůbec stála.

***

Pár dní trvalo, než se s tím Bill smířil, že kvůli němu zemřel člověk. Že on byl terčem kůlky, že to on měl zemřít. Tour bylo přerušeno, kluci se rozjeli do svých domovů a měli nedobrovolně-dobrovolné volno, což jim všem aspoň trochu pomáhalo vyrovnat se se ztrátou kamaráda a celkově z té strašné události. Zatímco se Bill skrýval přede všemi a HLAVNĚ před novináři, David se snažil najít chybějícího člověka do teamu bodyguardů. A taky našel. Měl svoje známé, všichni vědí, že David Jost má opravdu dlouhé prsty. Jenže nikdo netušil, koho by tentokrát David mohl vybrat, prý to má být někdo speciální, kdo se zároveň má zapojit do hledání Billova útočníka.
A tak kluci mohli jen dumat, do tý doby než se jim postupně rozezvoněli telefony, kde jim David oznámil, že spolu stráví víkend... v luxusním hotelu v Berlíně, kde jim mimojiné měl představit onoho nového člena jejich pevného teamu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fee Fee | 29. října 2011 v 12:07 | Reagovat

Teda slečno, vymyslela jsi to hodně zajímavě! Určitě budu číst dál. A pevně doufám, že se dostane aspoň nějakýho prostoru pro mýho vždy favorita Billa, i když je to hetero o Tomovi a Yuiko. :D

2 lennawolf89 lennawolf89 | 29. října 2011 v 12:57 | Reagovat

Joooo Bill tam, ač to teď nevypadá sehraje jednu z největších a nejdůležitějších rolí ;)
Yuiko s ním bude velká kamarádka ;)

3 Fee Fee | 29. října 2011 v 12:59 | Reagovat

Tak to jsi mě potěšila. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama