Warning

29. října 2011 v 0:06 | Lenna Wolf
All stories are writtedor translated by me (or together with some of my friend). All stuff here is just fantasy, nothing has meant to be real. I'm not anti-fan, there's no idea to hurt Bill and Tom Kaulitz from the band Tokio Hotel, who are acting in stories and fanarts.
You can find here graphix, videos, stories and simply all materials associated with this potentional love between twins, which is wonderful for me. It shouldn't ridicule boys or other people in stories.
warning: slash (homosexual stuff) and sometimes little bit erotic...
hope you have a great time here,
Lenna Wolf; Webmiss

--------------------------------------------
Všechny povídky jsem psala nebo překládala já (nebo psala společně s některým z mách přátel). Veškerý zde uveřejněný materiál je pouze výsledkem mé fantazie, nic z toho není myšleno reálně, neprohlašuji názory zde uvedené za ověřené fakty. Nejsem anti-fan a v žádném případě nemám v úmyslu poškodit Billa a Toma Kaulitzovy z kapely Tokio Hotel, co vystupují v příbězích a fanartech.
Můžete zde najít grafiku, videa, povídky a zkrátka všechen materiál spojený s touto potencionální láskou mezi dvojčaty, kterou považuji za nádhernou. Nemáme v úmyslu zesměšňovat kluky nebo jiné postavy, vystupující v povídkách.
upozornění: slash (materiál s homosexuální tématikou) a občas lehce erotický materiál...
Přeji příjemný pohyb po těchto stránkách,
Lenna Wolf; Webmiss
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama