Blog

29. října 2011 v 2:04 | Lenna Wolf |  >Hemzovníček<
Znova já... kdo taky jinej, že? Chci to napsat dokud mám čas.

Chtěla jsem informovat o tom, jak to asi nejspíš na blogu bude probíhat.

Kdo četl předešlý článek asi pochopil, že nemám čas a kolikrát už ani náladu sedět u compa a dávat pravidelně na blog. Nicméně, koukala jsem, mám více než dost povídek, které sice znáte, ale stejně si zaslouží tu být. Patří ke mě, je to má nesmazatelná budoucnost.

Takže prostě články budu přednastavovat. Bude to mix všeho by me, ale budou to hlavně povídky.

Pokud jste zabloudili do rozcesníku: Part Stories, asi jste si všimli, že nějaké odkazy nejsou aktivní. To se vůbec nic neděje, to je naschvál a to z jediného důvodu, povídky již existují nebo je na 100% jisté, že existovat budou, ale ještě jsem nerozhodla je pustit do světa, protože buď stojí a nebo prostě jsou v pořádí :D

Takže tohohle se nelekejte, až příjde jejich čas, budou tu.

Co se týká povídky The Last Dance Step for Your Heart, kterou píšu se Schmetti... musím jí napsat jak to vidí, ale přinejhorším jsem ochotná a odhodlaná povídku dopsat sama, o její konec nepříjdete.

Povídka: The Way Between Worlds... jedná se o povídku, kterou chceme napsat s Petiškou, která už jistou dobu tvoří mou pravidelnou pisatelskou dvojici. Máme to promyšlené, jen zatím je v pořadí, protože musíme nejdříve dopsat další vícedílku a sice: Desatero Erotických Míst, která už se pomalu blíží ke zdárnému konci :D

Tajemná zákoutí mysli je povídka, kterou píši s Aďou, moc se mi líbí jen momentálně stojí, musím Áďu zase zkontaktovat ;)

O Most Wanted ani mluvit nebudu, to nemá cenu :D

Povídka Person No. 1989 je psaná s Doris, myslíme, že je absolutně cool a až výjde z rukou naší betareadorky Blauby, které tímto moc děkuji... prvních 10 dílů, tak vám ji sem mileráda dám ;)

Pak je tam jméno Je Veux Ton Amour (že vú ton amúr), je to slash, Billshido, které momentálně už delší dobu stojí, jelikož ani já a ani Fee nemáme čas dát povídku do kupy :D

Dokonce jsem začala psát i hetero povídku, jmenuje se Playing With the Ice Cube, neboli hrátky s kostkou ledu. Nebudu říkat o čem to je, povídka přibyde velmi brzo ;)

No a nakonec veledílo na které začínám být pyšná, ale jde to hrozně pomalu, jelikož Italština je velmi zrádná.
Jedná se o překlad povídky Drag Me To Hell od Italské autorky, která si říká Motyphobia. Povídku překládám na přání Mykeriny a momentálně ji překládám, když se nudím ve škole a mám po ruce spolužačku, která mi s tím trochen pomáhá :D
Zatím vám sem dám originál, sice vám to bude k ničemu, ale tak... kdo by se chtěl začít učit italštinu, má možnost :D

Jednodílné povídky jsou hozené dohromady do jedné rubriky, stejně jsem k nim ale udělala roycestník, kde později pribydou odkazy ;)

K designu mám jen pár slov, tohle je jeden ze starých designů, co jsem udělala pro volné stažení, nemám teď čas a ani náladu dělat novej design, jsem líná :D ALe v brzké době snad udělám nový, nejaký super spešl cool, ostatně jako moje designz bývají.

Můj blog má všechno, co chci aby měl. Není toho moc, já vím, ale lepší zase než nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mintam Mintam | Web | 29. října 2011 v 2:16 | Reagovat

ach ano ano ano! :)) Já věděla že někdy povídka "The Last Dance Step for Your Heart" bude mít konec :)
A jsem ráda, že tohle je další blog, který mohu začít navštěvovat. Díky :))

2 lennawolf89 lennawolf89 | 29. října 2011 v 2:58 | Reagovat

[1]: Boooh :D já nebývám moc spolehlivá blogařka, ale potřebuju blogařit :D potřebuju číst ty komenty :D

3 Pétina (PeTiŠka) Pétina (PeTiŠka) | Web | 29. října 2011 v 10:45 | Reagovat

Wohoo, Lenna bloguje opět:D no tak sláva, konečně máš taky kam házet veledíla, kolegyně xD...až si douklidim pokoj, nejspíš se ti vrhnu na tu heterárnu tedy, zvědavost mi nedá!:)

4 lennawolf89 lennawolf89 | 29. října 2011 v 12:55 | Reagovat

ou yeaaah! Taky asi navštívím opět tvůj blog, mám tvojí klikačku v supportech :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama